• Omlouvám se, že opět odkazuji na skvělé satirické stránky ZAKÁZANÁ PRAVDA, ale v souvislosti s literárními výdobytky kancléře Hájka jsem se začala více věnovat úžasnému fenoménu různých teorií spiknutí. Neznámý autor opět nezklamal, ba dokonce možná své dřívější texty překonává ve svém článku

  stock_market_manipulation

  PROČ ZEDNÁŘI MANIPULUJÍ VÝSLEDKY TZV. “A-Z-KVÍZU!!!!!”

  Rád se dívám v televizi na tzv. “soutěžní pořady” a jiné “soutěže” ve znalostech protože, tím rozvíjím svoje intelektuální schopnosti a bystrost a vědomosti. ASPOŇ JSEM SI TO DLOUHOU DOBU MYSLEL TAK JAKO MOŽNÁ I VY!!!! Mezi moje nejoblíbenějším pořadem byl tzv. A-Z Kvíz” který modeuje ALEŠ ZBOŘIL a EVA MACHOURKOVÁ! Už delší dobu se mi, ale nezdály některé odpovědi a PRAKTIKY které tito dva tzv. “moderátoři” používají proti soutěžícím, aby nevyhráli nebo aby vyhrál jejich “oblíbenec!”
  To co se děje poslední dobou mě už ale vážně nenecháv chladným protože oba “moderátoři” MANIPULUJÍ vysledkami soutěží tak, aby měli VŠE POD KONTROLOU!!!! Hlavně nejvíc to dělá pan ALEŠ ZBOŘIL - chcete důkaz?! Když někdo odpoví “PO LIMITU” pan ALEŠ ZBOŘIL řekne něco jako: bohužel toto bylo po limitu musím dát možnost druhému soupeři! A ten pak zopakuje to co řekl ten první soupeř a JEMU DÁ PAN ALEŠ ZBOŘIL BOD ŽE SPRÁVNĚ ODPOVĚDĚL PŘITOM TO ŘEKL UŽ PŘETÍM TEN PRVNÍ JENOM TZV. “PO LIMITU!!!!!!!!!!”
  To to se dělo dlouho a opakovaně a já jsem si toho už dlou všímal, že se to děje dlouhodobě a nerozuměl jsem, proč to tak je! Vždyť, kdyby odpověděl první soupeř tzv.”po limitu”, měl by PAN ZBOŘIL nebo EVA MACHOURKOVÁ správně říct něco jako: odpověděl jste po limitu A DOST! Ale on tořekne jako by říkal: Je to správně ale je po limitu, ať to řekne ten druhý!!!!!! On to tak přímo neřekne, ale říká to tak aby to ten druhý pochoipil že to bylo správně apak to zopakoval a dostla “bod”!!!
  Dlouho jsem netušil, že se taková věc děje a hlavně by mě ani “nenapadlo” PROČ se to tak děje! Až teď jsem si uvědomil PROČ se to tak děje když jsem se dověděl, že paní EVA MACHOURKOVÁ se ve skutečnposti jmenuje EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ!!!!! Což je židovské jméno a navíc se tak jmenoval tzv.”TAJNÝ POLICISTA” z filmu ŠVEJK který napsal a natočil Jaroslav Hašek, který byl KOMUNISTA V RUSKU A BOJOVAL V RUDÉ ARMÁD2!!!!
  Začal jsem párat a dověděl jsem se od TAJNÉHO ZDROJE že ALEŠ ZBOŘIL I EVA MACHOURKOVÁ (VE SKUTEČNOSTI BRETTSHCNEIDEROVÁ! jsou členy ZEDNÁŘSkĚ LÓŽE kterými členy jsou i skoro všichni v BRNĚNSKÉ TELEVIZI ČT2!!! Aleš zbořil má Zednářské TAJNÉ JMÉNO: HÁDANKÁŘ a zednářské číslo 4578/45 a EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ má tajné jméno ISSABELLA ale říká si MACHOURKOVÁ, aby nebylo ponat že je ŽIDOZEDNÁŘKA!!! a má číslo 4561/41. To mi sdělil můj TAJNÝ ZDROJ který tomu rozumí a pohybuje se dlouhou dobu se pohybuje kolem ZEDNÁŘSKÉ LÓŽE V ČESKÉ TELEVIZI V BRNĚ jeho jménu nemůžu nikomu říct protože by ho jinak odhalili, ale má ZÁKULISNÍ INFORMACE protože pracoval V ČESKÉ TELEVIZI V BRNĚ!!!!
  PRoto manipulují výsledky tak aby VYHRÁVALY TY HORŠÍ SOUPEŘI a LID BYL TAK OBLBOVÁN že kdo ví míň ten jelepší a vyhraje a snaží se takŽIDOZEDNÁŘI PRACOVAT NA SVÉM TAJNÉM PLÁNU aby lidi byli méně chytří a míň věděli a byli SNADNĚJI OVLADATELNÍ!!! proto chtějí to vypadlo že kdo je chytřejší je hlupější a naopak! NENECHTE SE PROTO ZMÁS!!! Já sám se budu na tzv. “A-Z KVíz” dívat i nadále, ale budu si dávat POZOR na PODOBNÉ MANIPULACE A NENECHÁM SE ZMÁST!!!! Dělejte to taky tak!!!!!!!
  ——–
  ZDROJ
  ————
  Tak se také prosím nenechejte zmást a dělejte to jako pan autor a jako pan kancléř!
  ——————————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 5:00

 • 2 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Alfy Roman Says:

   Petr Hájek jedééééé !!!!! :-D

  • Věra Tydlitátová Says:

   Roman Joch: Hájek je buď hajzl nebo pošuk

   Vážená paní RNDr. I.Haslingerová,

   vystudoval jsem medicínu a tak mne trošku mrzí, že tu nejde jen o tu Hájkovo konspiraci o 11.září. Mezi své bludy zařadil i další názor, který se dotýká závažné věci (ačkoliv diplomatické noty by nevyvolal), a sice kouření. Chápu, že Vám mohou připadat regulované plošné zákazy kouření jako boj proti svobodě, a může se Vám částečně zdát, že právě o tomto P.Hájek hovoří, ale to tak není. Politicky korektní snahy ochránit druhé před špatnou volbou tím, že omezím jejich svobodu zde neřeším, to se mé připomínky vůbec netýká. Hájek vychází z podstatnějšího názoru. Jeho prohlášení je jednoznačné. Nikdo dosud neprokázal, jak významný vliv má kouření na úmrtnost. Prokázat to současnými metodami ani nejde. Nebudu se zabývat tím, že nikdo dosud neprokázal, jak významný vliv má kouření na úmrtnost, respektive na fatální choroby, a jakou roli v tomto vážném problému hrají ostatní faktory, jako je stres, životospráva, obrovská spotřeba různých léků, dědičnost a tak dále. Ne, jde to prokázat a také se to prokázalo. Na vzniku rakoviny plic má kouření větší podíl, než všechny faktory dohromady. Máloco je tak empiricky dokázané jako tohle. Každý rok zemře jen v ČR 5000 lidí jen na rakovinu plic způsobenou kouřením (+ cca 500 na rakovinu plic nezpůsobenou kouřením - máloco v medicíně vůbec má vyšší korelaci než kouření a rakovina plic). Lze říct, že to jejich volba, že se rozhodli kouřit, informací měli k dispozici dost. OK, to tu ani rozebírat nechci. Ostatně, většina těch úmrtí souvisí s intenzivním kouřením, ne s tím, že si občas zapálím doutník ve společnosti či k nedělnímu odpolednímu rozjímání.

   Mluvím ale o tom, že poradce prezidenta prohlásil, že nikdo neprokázal, že by nějak mohlo kouření škodit zdraví a že to ani prokázat nejde. Samozřejmě, chtělo by se říci, kdo je natolik blbý, že opravdu bude věřit, že kouření neškodí zdraví, protože to řekl Hájek, tak co nadělat, každý svého štěstí strůjcem. Ale přesto je jednoznačné, že člověk s takovýmito názory by neměl zastávat úřad, který zastává, čímž se hlásím k poslednímu odstavci Vašeho článku. Buď Hájek ví, že lže a pak je to hajzl; anebo žije prostě v bludu a pak je to pošuk.

   Vlastně bych se mohl na Hájka vykašlat, ale celé to píši kvůli tomu, že cítím, že někteří konzervativci a tradicionalisti, jinak třeba dosti racionální, mají sklon kouření bránit, protože dříve gentlemani kouřili a teď je to “politicky nekorektní”. Jenže to má cosi společného se svobodou člověka a ne s tím, zda kouření objektivně škodí zdraví. Nelze používat racionalitu v některých oblastech a pak ji náhle vypnout. Státní úředník - pokud je státním úředníkem - jednoduše nesmí vyjadřovat silné či kontroversní politické názory. On má sloužit zvoleným politikům, kteří naopak smí a mají vyjadřovat jakékoli své politické názory, byť by byly kontroversní. Pokud úředník vyjádří kontroversní politický názor, vždy zde existuje podezření, že jej vyjádřil na příkaz politika-státníka, kterému slouží. I pokud mu to státník nepřikázal, všichni si myslí, že mu to přikázal.

   Jinými slovy, kniha P. Hájka je v dipolmatických kruzích interpretována tak, že vyjadřuje názor Václava Klause. Prostě kdyby ředitel odboru na ministerstvu, diplomat na ambasádě či pracovník kanceláře prezidenta v kterékoli ústavní zemi se slušnou politickou kulturou napsal knihu jako Hájek, okamžitě by sám rezignoval, anebo by byl propuštěn na hodinu. To prostě patří k bontonu státní správy. Musí si vybrat - chce být úředníkem, anebo občanem a politikem? Jako úředník, tj. služebník, však nesmí učinit nic, co by vrhlo špatné či nediplomatické světlo na ústavního představitele. I kdyby měl ve svém názoru 1000x pravdu. Hájek jako občan má možnost kandidovat a stát se politikem a pak šířit a prosazovat své názory. Ale jako úředník poškodil prezidenta a zemi, kterým slouží.

   S pozdravem
   R.Joch

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy