• Prý zase vznikla nějaká recyklovaná sexy partaj s ještě recyklovanějšími politickými turisty, kteří neumějíce poctivě pracovat, potřebují nějaký ten politický cecek k přisátí…
  nozky

  Novému politickému subjektu přejeme stejně jako Klaus hodně hloupých voličů, kteří budou na své spasitele mlčky a poctivě vydělávat a platit daně a budou ochotně a včas odvádět tučné příspěvky do stranické kasy.  Té vnadné paní, která chtěla v Plzni zrušil tramvaje, posíláme hezkou písničku:

  Voskovec + Werich + Ježek: Civilizace

  ————————————————-

  Žhavé obrázky (výhradně pro čtenáře od 18 let!): Nová strana Jany Bobošíkové - Fotogalerie

  ————————————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 5 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Věra Tydlitátová Says:

   Silná káva: Strašidelný zámek paní Bobo:
   http://www.silnakava.cz/2011/06/strasidelny-zamek-pani-bobo.html
   ——-
   Suverenita – Blok Jany Bobošíkové (SBB) má zvolené nové vedení, předsedkyní je šéfka přípravného výboru strany Jana Bobošíková, statutární místopředsedkyní volební manažerka SBB Jana Volfová. Obě političky v jejich funkcích potvrdilo všech 129 delegátů sobotního ustavujícího sjezdu. Bobošíková zároveň potvrdila své ambice stát se nástupkyní prezidenta Václav Klause.

   Stranu podpořil dopisem prezident Václav Klaus. Popřál SBB, aby se stala „čitelnou politickou stranou s jasnými idejemi, programem a strukturou“.

   Zdroj: E15

   Bobo není blbo - nenápadně buduje zámek hrůzy s každým, kdo je ochoten se stavit a v tom jejím panoptiku vystoupit - na téhle volební konferenci třeba Huml, Zubová, Tlustý nebo nácek Bátora. Přitom jí začíná hrát do karet, že voliči Věcí veřejných už začali být se svými teflonovými pánvemi, které jim vloni vnutil salesman Bárta (tento Horst Fuchs české politiky!), hodně nespokojení a pozvolna se rozhlížejí po novém prodejním zájezdu, na kterém by mohli skočit na lep zase nějakému šmejdu.

   A dědek? Ten je průhlednej jak dalekohled a jak se blíží konec jeho mandátu na Hradě, začíná mít pěkně stažený půlky, kam se vrtnout, aby mohl i dál nasírat co největší počet slušných lidí - nejdřív sázel na Svobodné, které zazdil jejich antileader Mach a dědkův preferenční polibek smrti, pak se už už viděl, jak ho budou někam tlačit Věci veřejné, ale tuto šanci mu pohřbila MF Dnes a upřímný mluvka Bárta. A tak před námi tahá z rukávu další zoufalé eso v podobě Suverenity. No, takový konec jste si pane profesore asi ve vrcholných letech vaší kariéry v 90. letech nepředstavoval, že? Z tohohle teda Slavín nekouká…

  • Ondřej Wolf Says:

   Jestli to s těmi “polibky smrti” funguje, tak bychom měli vyhlásit pro Dědka a Bóbu sbírku na startovné do nějaké líbací soutěže typu 1000 párů najednou se políbilo na návsi ve Zlámané Lhotě.
   Jako “motivační dárek” pro přispěvatele bychom mohli rozdávat modré propisky s pamětním nápisem.Občas jezdím tramvají kolem sídla firmy, která se zabývá výrobou drobných reklamních předmětů. Tak bych se tam mohl zeptat, kolik by nám jich mohli vyrobit.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Takový podnik bych snad i sponzorovala :-)

  • Nero Says:

   No nazdar!

  • Věra Tydlitátová Says:

   Zdar!

 

Duben 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archivy