• Občanské sdružení LUNGTA
  Dlouhá 2, 110 00, Praha 1
  Česká republika

  tv

   

  Vážení přátelé,

  Přijměte prosím vyjádření mé srdečné podpory a omluvy za hulvátské výroky premiéra, který není a nikdy nebyl mým premiérem, ale samozvaným představitelem současné tupě pragmatické vrchnosti v České republice. Většina českých občanů jeho hulvátské výroky a patolízalskou podporu diktátorským režimům Ruska a Číny odsuzuje a je přesvědčená, že z jeho strany nejde o nic jiného než o pokus zalíbit se občanu Václavu Klausovi.

  K lidu Tibetu mám hluboké sympatie a osobnost 14. dalajlámy pokládám za symbol nenásilného zápasu za svobodu a důstojnost nejen Tibeťanů, ale všech lidí.

  Mgr. Věra Tydlitátová, Th.D.
  —————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 18:42

 • 4 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Připojuji se,
   Ondřej

  • Martin Pavlíček Says:

   Také se připojuji. Martin :)

  • Ondřej Wolf Says:

   Občanské sdružení LUNGTA
   Dlouhá 2, 110 00, Praha 1
   Česká republika

   Vážení přátelé,

   dovolte, abych jako občan České republiky i jako věřící křesťan vyjádřil svou úctu Vám i všem lidem, kteří v myšlence, slovu či skutku podporují nenásilné úsilí o svobodný a pokojný život Tibetského národa, ať už tak činí přímo v Tibetu, v prostředí exilu Tibeťanů, v České republice či kdekoliv jinde na světě.

   Přijměte prosím i mou omluvu za nehorázné výroky premiéra Nečase na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Mrzí mne, že se volený představitel České republiky vyjadřuje takovým způsobem a doufám, že kromě oprávněné kritiky a odmítnutí již nebudou mít jeho slova další důsledky.

   Naopak - ujišťuji Vás, že si velmi vážím vzájemnosti mezi Českou republikou a Tibetem, která vyrostla na základě osobního přátelství mezi Jeho svatostí 14. dalajlamou a naším zesnulým panem prezidentem Václavem Havlem. Tuto vzájemnost považuji za to dobré a správné, co má být nosníkem vztahů mezi Tibetem a ČR, navzdory zbaběle - utilitárním tlakům a výrokům všelijakých chytráků, prospěchářů a “politiků”.

   Přeji Vám pokoj a naději,

   v přátelství

   Mgr. Ondřej Wolf, evangelický farář v důchodu.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Hezký den, paní Tydlitátová,

   srdečně zdravíme a děkujeme za Váš dopis.
   Velmi si vážíme Vaší podpory a přejeme Vám vše dobré.
   Mějte se pěkně

   Edita Kleckerová

   Občanské sdružení Lungta
   http://www.lungta.cz

 

Listopad 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archivy