• Víte, kdo je zde na obrázku s Ladislavem Bátorou? Ten pán se jmenuje Jan Čáka.

  jan-caka

  Pan Čáka sám sebe vidí takto: “Předkoncilní katolík, tradicionalista. Český Národovec, konzervativec. Pro národní tradiční strukturu společnosti, Pro rozšíření nacionálního láskyplného vědomí v duši. Pro udržení státních svátků, tradic, národopisu…..Obnovení křestanských a národních kořenů v našem nitru. Zajímám se o psychologii, vedu kurzy rodinných konstelací. Není mi lhostejný osud mého národa.”

  Mezi jeho hlubokými moudry najdeme například toto vlastenecké vyjádření k Vietnamcům v České republice:

  “Nemám nic proti tvaru vaším očím a barvě vaší pleti. Jen mi nepříjde vhodné aby u nás v Čechách začlo vznikat něco jako stát ve státě. My Češi ve Vietnamu také nemáme něco jako malou Prahu nebo něco takového. Co by jsme tam dělali. Když vás zajímá naše země tak proč sem nejezdíte jen jako turisté? Nechci se jednou probudit v zemi kde zjistim že se už nemluví česky a kde jsou nápisy v cizím jazyce. Nedej Bože v asijských znacích.” (Ponechávám svérázný rukopis z úcty k váženému autorovi ve všech citacích naprosto nezměněný.)

  Na facebookovou zeď svému příteli Alexandru Bátorovi (synu dobrého katolíka a českomaďarského národovce Ladislava Bátory, nyní zřejmě poradce ministra školství) napsal toto (a dosud nikdo z vážených pánů nepovažoval za vhodné to smazat):

  “Jan Čáka
  Myslím si že Liga proti antisemitismu by udělala lepší kdyby šla kouřit do bordelu čuráky. Tidlitátová by potřebovala pořádného macka do huby aby mohle spolikat hodně štávy.
  26 září v 17:52″

  batora_caka

  To jen abyste viděli, jakou úroveň má rodina a přátelé Bátorů. Jejich věrní jsou prostě ti praví katolíci a národovci, elita předurčená k vládnutí. Možná by pan Čáka mohl být příštím ministrem školství? Byl by to jistě nesmírný přínos pro náš národ. Ovšem teprve až odejde současný ministr, o nemž pan Čáka píše: “Dobeš to dělá dobře. Je to jeden z nejlepších politiků.” Pan Čáka ovšem není žádný patolízal, jiné ministry správně a konstruktivně kritizuje: “Kaluosek je jeden z nejhorších politiků i když ty škrty se mi líbí.Nejvíc mi vadí to že je proti Bátorovi a nám nacionalistům obecně.To mu víc hlasů nepřidá.”

  Jindy se ovšem pan Čáka umí spravedlivě rozpálit: “Zase hází špínu na našeho prezidenta.Neříkám že je úplně čistý a že se mu povedlo úplně všechno.Jen opravdu má pravdu v tom že česopis Respekt je zločinný.Uráží tam Klause v jednom kuse.Chválí zločince Václava Havla a dokonce vyzývají k podopře akcí zelených či podobných kreatůr.Každý kdo je hrdý na to že je Čech je u nich nácek.Časppis respekt je Škvár podobný jako Reflex.jE TŘEBA VIDĚT VĚCI OBĚKTIVNĚ.”

  No neřekněte, není ta naše nacionalistická mládež prostě úžasná?
  Opravdu nejde o žert. Můžete si to ověřit, když si najdete zmíněné opory národa na facebooku.

  batora_cakadetail

  ———————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 16 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Míša Hamplová Says:

   Jsem zděšena ….!!!!……. ono to nebezpečí už není skryté !! … rozpíná se, kypí … na co čekáme ????!!!!… ti, co dokáží urážet tak ubohým způsobem ženu ???? a nejen ji !!!… kdo bude další ???!!!! … z historie se můžeme poučit, ale činíme to ???!!! … Věrko jsem s tebou !!! a kdykoliv můžeš očekávat mou pomoc a ochranu !!! …

  • Věra Tydlitátová Says:

   Míšo díky, ale myslím, že teď bude potřebovat pomoc a ochranu někdo úplně jiný. Nechtěla bych být v jeho kůži :-)

  • Ondřej Wolf Says:

   Věro, máš zdravý přístup. Ta sprostota se obrátí proti němu.
   Ondřej

  • Lucie Kmentová Says:

   Tak to je vskutku odporné a neúctyhodné k ženám jako takovým …

   Máte můj obdiv a podporu!

   Lucie Kmentová.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Dobrý den,
   Zajímavé je, že oba, totiž pan Čáka i mladý pan Bátora mají mezi přáteli také nějakého Ignáce Pospíšila. A pan Bátora má mezi přáteli nějakého Václava Davida. Nejsou to ti pánové, kteří o Vás psali ty oplzlé sprosťárny? On to budfe asi nějaký spolek úchylů kromě toho, že to jsou většinou náckové (u pana Čáky), nebo fašouni (u pana Bátory jr.). Jeden můj známý zavolal na to číslo, které pan Čáka uvádí jako kontakt na tu jejich “psychoterapii,” a byl to telefon do “penziónu” jeho matky. Takže ty řeči o erotických službách…, kdo ví, jak to doma mají.

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Martin Schulz Says:

   Tihle pobožní pokrytci jsou nejhnusnější čuňata. Katolíci? Ne, prasáci. Národovci? Neumějí česky. Je to všechno jedna špinavá pakáž.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Já bych ještě možná tolerovala ty porno fantazie frustrovaného a nepříliš inteligentního kluka. Horší jsou ty jeho echt normalizační komunistické názory - pokud se dá posoudit podle jeho příspěvku:

   “Jan Čáka okomentoval(a) zpravy.e15.cz
   I když se nám to nemusí líbit tak Rusko by nám do budoucna mohlo pomoct docela dost.Je tam v lidech zakořeněno křestanství a národní duch.Určitě jsou lepší milicionáři než idioti co chtějí evropskou itegrac.Bělorusko je na tom dobře.Kdyby se tam dostali k moci liberálové jako u nás tak by to tam bylo horší.i”

   A to je kamarád (a ne jen formální) obou pánů Bátorů. Myslím, že to vypovídá taky o jejich skutečných politických (biľakovských) názorech.

  • Ondřej Wolf Says:

   Kde zůstala národovecká vyhraněnost Bátorova? Nebo snad na posilu přijel Německý klub slavjanofilů? Nátlak, výhrůžky, provokace, pogromy - i tak si někdo vykládá “tradiční hodnoty”…….třeba si taky časem vyslouží audienci u Klause.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jak zámo, národovecká vyhraněnost všech těchto hradních národovců má své těžiště kdesi pod Uralem.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Věrný přítel a politický školitel mediálního mučedníka Ladislava Bátory a jeho dalších politických druhů, Petr Kalinovský mi napsal tyto vřelé řádky:
   -
   Nepříliš vážená Židovko (velké „Ž“ je záměrné – Češkou totiž žádná ze synagog nikdy nebyla a nebude), že můj známý má ve svých textech hromadu překlepů vychází z toho, že se jedná o tzv. klávesnicový rychlopis o kterém nepředpokládal jeho b…udoucí publikaci. Ruku na židovský nos: vy (malé „v“ jest záměrné; velké by se psalo jen někomu úctyhodnému mezi Čechy) nikdy překlep nebo gramatickou chybu v klávesnicovém rychlopisu neuděláte? A nic jiného vlastně relevantním obsahem vašeho textíku není. Pouze překlepy pana Čáky. To spíše je zajímavá skutečnost vámi publikovaná 4.listopadu 13.58 - že Židé (na tomto webu právě vámi zastupovaní) vidí můj národ do budoucna kdesi pod Uralem. Klidně si to hřímejte. Jen se potom nedivte, že někteří z “nevyvolených” také po podobných slovech mají svou vizi o budoucím nakládání se Židy. Jako vždy - antisemitismus je ale teprve reakcí na předešlé židovské skutky. Kdyby jste se stavila před šesti lety na mé přednášce, mohla jste se na toto téma dozvědět více. Pana Čáku alespoň - zdá se - přitahujete sexuálně, tak si jej važte!

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   Kalinovský se představil. Ta vybroušenost jazyka vlastencova, ach! Kalinovský sám na sobě předvedl, s kým to táhnou jeho kamarádíčkové. Třeba ho vezmou i na Hrad, aby byla parta kompletní.
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   Vlastně je to celé ale obohacující. Dříve bych si pomyslel něco o žumpě. Dnes už vím, že vše je jinak. V osobě “rodinného terapeuta” Čáky a mistra úderného vlasteneckého projevu Kalinovského zde pod Bátorovým zastřešením nahlížíme nikoli do žumpy, ale do sexuálně-vlasteneckého think - tanku ministra školství Dobeše.
   Nebo že bych si ještě měl nastudovat něco o synonymech?
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Moudrému je vše poučením :-)))))

  • Věra Tydlitátová Says:

   Bátorova rozlučka s médii: Kalousek je ubohý šmejd a Schwarzenberg volokůň
   http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/batorova-rozlucka-s-medii-kalousek-je-ubohy-smejd-schwarzenberg-volokun

 

Srpen 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archivy