• Už v Bibli se píše, že kdo s čím zachází, tím také schází. Mistři paranoických konstrukcí o světovém spiknutí sionistických centrál se těžko mohou vyhnout podezřívání vlastních koryfejů. Bylo jenom otázkou času, kdy do sítě jejich podezření padne jejich nejnovější hrdina. Trochu si to ovšem zavařil sám svou nepřesvědčivou, až hloupou řečí v rozhlase.

  2272202-obrazek-1-300x200p0

  Na různých webech, které si říkají nezávislé, alternativní, nebo politicky nekorektní a o jejichž politické orientaci zde nechci spekulovat, abych opět nevyvolala nesmyslnou diskusi, co je napravo a co je nalevo od čehosi, se množí narážky na Bátorovu účast ve špiclování členů party D.O.S.T. a vůbec různých nacionalistů. Předesílám, já osobně jsem naprosto přesvědčená, že Ladislav Bátora pro žádné tajné služby nepracuje, že všechno, co říká a píše, píše jenom ze svého přesvědčení. Ale to si myslím proto, že ze zásady kašlu na spiklenecké teorie.  O geniálních  zpravodajských službách, tajných spolcích, spikleneckých centrálách a podobných zájmových sdruženích mám své pochybnosti a na jejich případné schopnosti cokoliv ovládat a cokoliv utajit mám velmi skeptické názory.
  .
  Paradoxně se poprvé podezření, že okolo Bátory něco zapáchá, objevilo ve spojitosti s dnes již mrtvou podivnou ministraničkou Petry Edelmannové, která bylo údajně uměle vytvořeným spolkem za účelem poškodit opozici.
  1. března se na jednom portálu objevuje v diskusi toto obvinění:

  “Nepřeceňoval bych kauzu Bátora… Pokud měl co do činění s Národní stranou… To byla taková účelová buňka BIS možná připravená za účelem alternativy, kdyby se DS začala vymykat kontrole, možná prostě jen pro to, aby se odhalili lidé s ní mající sympatie, čili účelová provokace. Pak by kauza Bátora byl jen další zpravodajský taneček. Pro strýčka Příhodu musí být ve hře želízka na všech ohništích… V jednom rozhovoru na to upozorňoval už p. Podracký před delší dobou, že zřejmě nejde o skutečnou vlasteneckou stranu, ale cosi za čím stojí ona zpravodajská instituce…” (nick Croix)
  ———————–
  Další, již vypracovanější teorii zaznamenal  (a u mne též okomentoval)  Daniel Š.:
  -
  Březen 7th, 2011 at 8:49 e

  “…Bátora je nejspíš agentem BIS, stále častěji se objevují různé poznámky a podezření, že byl nastrčený zpravodajskými složkami, aby zlikvidoval jeden zdroj opozice v ČR. Vypadá to, že byl úkolován infiltrovat D.O.S.T. a vynášet interní informace. Za to mu byla nabídnuta politická kariéra. Něco ovšem selhalo. Proto se v rozhlasovém rozhovoru choval jako u výslechu, takové měl instrukce, kryl své zadavatele.
  Tohle je jedna z posledních poznámek zveřejněná na soukromých stránkách nacionalistů:
  -
  “Tato uměle vyvolaná aféra měla navodit dojem, že již žijeme v době bez politické korektnosti; že už se otevírají diskuze pod „indickými“ články, že už člověka nikdo nebude denně strašit několika fotkami Natálky, a že nad ním už permanentně nevisí Damoklův meč možného obvinění ze samolepkismu.
  Taky prezident si účastí v této mediální nicaféře, zastáním se tohoto jakéhosi Bátory (je příznačné, že v této „aféře“, která měla naznačit nerozumnost nálepkování, figuruje jako tzv. extremista člověk s vzezřením maďarského róma), který má prý rozumné názory (nicméně podobně úderné prohlášení by dovedl napsat kdekdo, za peníze i ten nejzarytější bilderbergovec a NWOista), chtěl asi získat plusové body.
  Všimněte si, že podobná vyjádření, „tepající“ dnešní nesvobodu nebo trapnost pol. korektnosti, zaznívají poslední dobou docela často – např. od prezidentova lokaje Hájka, nebo od nyní mediálně vystavovaného (skoro bych vsadil pytel rýže, že bude kandidovat [nebo „bude kandidován“] na prezidenta) T. Okamury.
  Vzhledem ke stále se zhoršující realitě bude takových podobných napohled rozumných, laskavých a kritických vyjádření jenom přibývat, aby si člověk myslel, že je zde možná opozice systému, který si ve své paranoie vymýšlí už ne politické, ale jen ideové nepřátele, a snaží se je zničit.” (nick
  Andrew Siddur)

  —–

  Další vyjádření najdeme na jiném velmi populárním webu českých nacionalistů:

  Kamil Kotouč.08.03.2011 21:19:00

  “Maďarský Cigán Laco Bátora je provokatér. Udal naše bratry za příslib politických výhod a místa na výslunní. Buďte opatrní a nevěřte každému. Důvěřivost se Vám vymstí jako už mnohokrát. Bátora vás může dostat do průseru - policie, soudy, vězení. Nechápu že je náš bojovník za Národ hlupák a naletí Cigánskému provokatérovi, který byl komunistou a agentem a teď slouží BIS. Bratři, mějte rozum! Varuju Vás!”

  Sigurd.08.03.23:02.00

  To ví už každej, že je Laco Báthory Cigánský provokatét placený BIS. Už před měsícem na to upozornil  Damien. Proč myslíte, že na Vás Policie ví všechno? Oni si s Váma hrajou jako kočka s myší. Pružinskij chtěl svýho agenta odměnit - a za co asi? Jenom idiot si myslí, že Pružinskij hájí Český zájmy!

  —————————————-

  A CO NA TO JAN TLESKAČ???

  ——————————————————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 9 Responses

  WP_Modern_Notepad

 

Duben 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archivy