• Ten Jenž Nepochází Z Opice začal nějaký ten čásek po sametu vehementně hájit svobodu slova, například na stránkách Národního odporu, který, jak víme, byl vždy tou správnou údernou pěstí národně socialistického boje za svobodu…

  visacizamek

  Jeho skvostné dílko Začneme vyrábět samolepky? přetiskli nacisté již pár hodin po zveřejnění. Pochopitelně, v tom se jim nedivím, vždyť je to po mnoha letech poprvé, kdy je podpořilo tak velké zvíře přímo z Hradu. Od triumfálního příjezdu Dolfi Schikelgrubera vůbec poprvé. Jen nevím, jak to po jeho příjezdu s tou svobodu tehdy bylo, asi jsem ve škole chyběla. Nepochybně propukla třeskutá svoboda slova k velké radosti celého národa.

  Já rozhodně s Tím Jenž Nepochází Z Opice souhlasím. Také já chci mít právo veřejně hlásat, že pan Klaus není mým prezidentem a že je ostudou, ne-li dokonce zrádcem této země. Doufám, že mě  Ten Jenž Nepochází Z Opice také razantně podpoří, až se můj blog někomu znelíbí. Možná kromě tisku nacistických samolepek začne také na tento blog psát články proti panu Klausovi, zatímco já budu ve vazbě…

  Je krásné mít tu úplnou, nedělitelnou a skvělou svobodu slova. Mohu napsat, že pan Hájek je překabátěný komunistický kolaborant a dareba. Nebo že Zamaštěný Datel je hlupák. Svobodně to mohu napsat a každý si to může svobodně číst.

  Ovšem to, co si dovolila skupina Visací zámek, to bych já neuměla. Tedy především neumím hrát a zpívat. Svoboda je prostě omezena talentem, ale za to nese zodpovědnost Stvořitel pana Rádce a jeho úmysly jsou nevyzpytatelé.  Chlapci z téhle punkové kapely ve své nové písni zpívají:

  “Chodí pěkně oblečenej, vždycky v kravatě,

  hýždě mu obepínaj nový gatě.

  A jó a jó, prezident je buzna,

  a jó a jó, prezident je buzna!”

  Není to sice můj šálek čaje, neboť homosexuálům neříkám buzna a navíc se nezajímám o sexuální orientaci svých bližních, ba ani méně bližních a nebližních. Domnívám se totiž, že je to soukromá věc, do které nikomu nic není až do chvíle, kdy se eventuálně chce eroticky sbližovat, a pak tedy tyto věci vědět potřebuje.  Navíc jsem osoba v jistých věcech poněkud konzervativní a k punku jsem dosud nenašla cestu.

  Ale jsem moc a moc zvědavá a počkám si, jak Ten Jenž Nepochází Z Opice bude hájit svobodu slova pro ty milé, talentované chlapce z Visacího zámku. :-)

  ————————————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 12:50

 • 21 Responses

  WP_Modern_Notepad

 

Duben 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archivy