• Před časem vycházely na českých nacistických webových stránkách seznamy židů v kultuře a seznamy židů ve vědě a seznamy židů kdekoliv, pak tahle bohulibá aktivita nějak vyšuměla, asi jak vyšuměly finanční zdroje.

  V těch dobách jsme já a mí přátelé cítili jisté rozčarování, že na těch prestižních seznamech české elity nejsme, a chtěli jsme napsat autorům petici, že kategoricky žádáme přidání do tak prestižního spolku. Mezitím ale autor skončil kdesi v příslovečném propadlišti dějina my jsme museli čekat několik let na jeho nástupce.

  Nyní máme nového vydavatele seznamů. Pan Adam B. Bartoš sestavil úžasný seznam, v němž jsou téměř stejná jména jako v těch nacistických. Národní elita v kostce, dalo by se říci. Kdo tam není, ten jako by nebyl. Jde prý o jakési profesionální podepisovatele petic, které organizuje sám Václav Havel. Paní Eva Holubová to prý obvolává telefonem a podpisy se prý i různě falšují, asi jako to dělají pánové z D.O.S.T., s čímž má pan Bartoš velmi bohaté osobní zkušenosti.

  holubova_eva

  On pan Bartoš je vůbec vypečený ptáček. Jednou si z palce vycucá seznam “pravicových osobností” určených k likvidaci jakousi jím vytvořenou fiktivní Radomilou Clémens, aby mohl pomlouvat kohokliv, kdo je jen trochu inteligentnější a slušnější než on a jeho blouzniví kumpáni. Jindy si vymyslí komplot Věčných petentů ve službách pana Vaňka.

  Děkuji tímto panu Bartošovi, že pouze jeho zásluhou jsem konečně v seznamu členů české elity, kam mne tehdy nacisté zapomněli napsat. Jsem poctěna, že se  nyní o to tak obětavě a nezištně postaral, nezištně nepočítáme-li jeho “redaktorský” plat. Není to sice tak prestižní jako klasická edice vydaná nacisty v Národním vzdělávacím institutu, protože Bartošův plátek čte dohromady asi 48 lidí včetně paní korektorky, nadporučíka z Policie České republiky a mne, ale i tak je to fajn. Snad si jednou naši potomci budou opravdu myslet, že mi někdy takhle okolo svačiny telefonuje pan Václav Havel nebo Eva Holubová. :-) není nad reklamu! :-)
  P.S.

  Nejlepší na tom je, že jsem ani žádnou petici nepodepsala. :-)

  P.P.S.

  Na Facebooku již vznikla skupina nazvaná Chceme být zařazeni do Bartošova seznamu pravdoláskařů! Počet jejích členů rychle roste.

  —————————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 11:18

 • 32 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Věra Tydlitátová Says:

   Mám velikou radost, konečně uznání! No on Bartoš je těžký mešuge, věří na UFO a globální spiknutí pravdy a lásky, ale za ty peníze, co mu platí náš Mossad, toho o moc víc nepořídíme. :-)

  • Věra Tydlitátová Says:

   “Čtyři věci, zasluhující nejvyššího pokárání, jsou překážkou pravdy. Stojí v cestě každému mysliteli. Sklánění se před neodůvodněnými a nedůstojnými autoritami, dlouhodobé přivyknutí známému mínění, neodůvodněnost soudů davu a konečně to, že učenci skrývají nevědomost, místo níž vystavují svou iluzorní moudrost. Od těchto vředů pochází všechno zlo lidského pokolení. Ještě horší je to, že toto čtvero znaků překáží lidem pochopit svou vlastní nevědomost: oni ji naopak zakrývají a brání, a proto proti ní nenacházejí proti ní léků.”
   (Roger Bacon, 1210-1292)

  • Daniel Š. Says:

   Že vás to baví. Jako má Hradní patrička toho šášulu na Hradě a jeho mastné ptáky, tak tady máte zase toho cvoka Bartoše. Vždyť už každý ví, že má težkou paranoiu, je to ubožák, neměli byste si z něj dělat pořád legraci. Ten člověk potřebuje spíš soucit a vhodnou medikaci.

  • Věra Tydlitátová Says:

   V diskusi na Facebooku se právě objevil názor, že Bartoš usiluje o získání papírů na hlavu. Aby ho totiž museli živit daňoví poplatníci a on by si užíval příjemného invalidního důchodu. Že prostě simuluje paranoiu.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Bartošův seznam od dnešního rána létá po Facebooku a stává se pomalu hitem dne. Škoda, že pan Bartoš nevidí ty komentáře. Třebas by se nad sebou konečně zamyslel a došlo by mu, jakou obrovskou ostudu si právě uříznul. :-) Možná by se už šel konečně léčit.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Milý kolego, málo se snažíš. Musíš přidat. Jak víš, pravdoláskování, konspirace, židomilství a multikulti není nikdy dost!

  • Ondřej Wolf Says:

   Půjdu do sebe a provedu sebekritiku, ze které vyvodím patřičné důsledky.
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   No, my o vlku……
   Teď jsem dokoukal na “Líbáš jako bůh” a ona tam hraje Eva Holubová takovou stíhačku (docela oprávněnou stíhačku). A navíc tam hrál Arnošt Lustig a nejenže prorazil vodovod (!), ale má tu drzost nebýt na tom seznamu.
   Je to jen lstivost ?! Není to rovnou infiltrace či rovnou invaze?!
   Ondřej
   P.S. O co líp na tom byl Ladislav Chudík jako prim. Sova. Po něm chtěli jen chirurgické zákroky.
   P.P.S. Je to těžké. Někdo prostě nemá rozhled na to, aby dokázal odlišit hercovu roli a osobu. Možná bychom se ABB měli složit na nějaké pastelky, aby se mohl realizovat. Někde jsem slyšel hypotézu (nepotvrditelnou), že nebýt I.sv.v., Adolf Shickelgruber by si v zahořklém klidu matlal své kýče a nestal by se Hitlerem. Tak jsem to s těmi pastelkami pro ABB myslel jako investici do budoucna.

  • Fr. Řeka Says:

   no… třeba mistra Bartoše nenapadlo, že v tomhle národě čítajícím 10 milionů obyvatel prostě více veřejně činných osobností není a že proto se pod různá prohlášení a petice podepisujou více-méně pořád ti samí.
   Dělání seznamů je zřejmě projevem nějaké chorobné touhy ukazovat na lidi, vyrábět terče. Nácci dělali seznamy židů, Bartoš dělá seznamy podezřele častých petentů, Cibulka dělal seznamy StBáků - taky se podívejte jak dopadl - troufám si říct, že se z toho všeho tak trochu zbláznil. název jeho politické strany, který se táhne vždy přes dvě třetiny plochy hlasovacího lístku by na to poukazoval.

  • Fr. Řeka Says:

   a propos: u té “duchovní fronty” - neměl by to být Miloš REjchrt a ne Rajchrt?? to je chyba, ne?

  • Fr. Řeka Says:

   taky Vás ověnčil celou řadou přízvisek… naproti tomu Petr Uhl s pouhým “trockista” ostrouhal :-D

  • Věra Tydlitátová Says:

   To víte, mám protekci :-)

  • Ondřej Wolf Says:

   Ale na druhou stranu- “trockista” jako povolání, to zní!
   Všimli jste si, že Věra má v rubrice povolání bezkonkurenčně nejširší záběr? Renesanční osobnost.
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   P.S. Ano, píše se Rejchrt.

  • Persi Says:

   Věro, konečně ses dočkala! A máš nejdelší titul! Měla by sis toho vážit a ne to takto zlehčovat:-) To třeba rebbe Sidon má jenom krátkou poznámku “pražský rabín”. Třeba kvůli Tobě začnou zednáři konečně přijímat ženský:-) btw. Panu Bartošovi bych navrhoval nějaký lepší název, aby bylo jasné, odkud čerpá inspiraci. Napadá mne třeba: “Pavouk 2″.

  • Věra Tydlitátová Says:

   2Persi:
   Jasně, to je ta protekce. Když už si Bartoše platí naši, tak se to musí nějak projevit, ne?

  • Věra Tydlitátová Says:

   P.S. Naše lóže ženy přijímá. :-)

  • Persi Says:

   Mimochodem, Ondřej Neff je podle Bartoše levičák? To asi pro něj bude novinka. Pokud vím, tak Neviditelný pes se vždy hlásil k pravicovým ideám a v mnoha ohledech i hájil pana prezidenta Klause. Bartoš se asi definitivně zbláznil.

  • Persi Says:

   2Věra: Ale hlavně pssssst, nebo se v příštím vydání PZ dozvíme o spiknutí zednářů s feministkami…

  • Věra Tydlitátová Says:

   Pokud vím, Ondřej Neff dokonce otiskl něco i Bartošovi, tedy pokud se nemýlím, já si ty Klausovy milce trochu pletu, jsou tak zaměnitelní…
   Kujme pikle, kujme pikle…

  • Věra Tydlitátová Says:

   Pan Bartoš je mistr lží a pomluv.
   Víte, jak se taková kampaň dělá? Napíšu třebas něco v tom smyslu, že hnutí K.A.D.A.V.E.R chce legalizovat kanibalismus. Pak tam podepíšu pana Bartoše, pana Hájka, pana Klause, pana Jákla, pana Báthoryho, pana Voženílka, paní Blažkovou a pana Wokomorotu z Nové Guineje, který opravdu, ale opravdu má lidi moc rád.
   A pokud se například takový nějaký pan Bartoš ohradí, že to nepodepsal, tak napíšu, že to může popírat, ale že my stejně víme, že sežral už osm lidí a tuhle se ztratila ta malá Anička a to bylo taky v Praze a pan Bartoš přece bydlí v Praze, no ne? To je přece důkaz!

  • Ondřej Wolf Says:

   A taky tam nesmíš zapomenout pí. A. Báthoryovou.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Paní Báthoryová tam není, pan Laco Báthora je starý mládenec. Paní Báthoryová by mu žraní holčiček netrpěla.

  • Ondřej Wolf Says:

   To je pravda. To by byla až moc velká konkurence. A Čachtice jsou moc daleko.
   Ondřej

  • Nero Says:

   Je úsměvné, když Bartoš mluví o věčných petentech. Sám se podepsal na Manifest Ligy proti antisemitismu, později změnil názor a podškrábl Manifest DOST. Je to petent nebo repetent? Spíše repelent nebo zápachatel.

  • Ondřej Wolf Says:

   A dělá u toho pěknej élent.
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   Teď ve zprávách tvrdili, že vznikají fámy, že za žraločím nebezpečím v Egyptě stojí Mossad, který ty nevědomé paryby láká k plážím. Tak schválně, jestli si toho ABB a spol. nebo Stwůra všimnou.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Pochopitelně, my máme prsty všude :-))) Jeden z těch žraloků se jmenuje Moše a má hodnost kapitána IDF a druhý pracuje v civilu a v přísném utajení. Viz nový článek :-)

  • Věra Tydlitátová Says:

   Je zřejmé, že duševní porucha Václava Klause se již projevuje zcela otevřeně a naplno. Jestliže vnímá bláboly chudáka Bartoše jako cosi zajímavého, či pozitivního, je zřejmé, že jde buď o stařeckou demenci, nebo o jinou formu duševní paralýzy. Je to vlastně velice smutné.

  • Daniel Š. Says:

   Oba ti chudáci jsou zralí na hospitalizaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení. Bartoš je bezvýznamná veš, ale u prezidenta je takový úpadek duševních schopností vážná věc.

  • Ondřej Wolf Says:

   Já myslím, že diagnóza je zcela jiná. Slavomam bez fanoušků. A pak je rád i za Bartoše.
   “No nekup to, když je to tak levný!”
   Ondřej

  • Jasmine T. Lewiss Says:

   Typicky nacisticky nebo stalinisticky zpusob vyporadani se s “neprateli” - nejdriv seznamy, potom koncentraky. Adam Benjamin Bartos je darebak. Jsem rada ze uz nemusim zit v Ceske Republice, tam jste se nikdy nezbavili tech nacistickych a stalinistickych zlocincu a pokrivenych mysli jako je tenhle Bartos.
   J.T.Lewiss

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy