• Tak se prý některým profesionálním Moravanům nelíbí, že na formuláři na sčítání lidu není moravská národnost. Tedy, upřímně řečeno, je to kachna již proto, že tu žádost opakovaně a důrazně posílá asi dvacítka národovců a ostatním je to šumák.

  rw

  Ve skutečnosti si chlapci mohou uvést nejen národnost moravskou, ale třebas zulukaferskou, neboť ve formuláři je prázdná kolonka, kam můžete napsat, co si srdce žádá. Ale moravští národovci nerozumějí formulářům. Z funkční negramatnosti dvaceti pomatenců pak vzniká mediální ZPRÁVA.

  No nic, sčítání bylo prý i na počátku křesťanství, jak víme z Bible (Lk 2, 1-7). Díky tomu se Ježíš narodil v Betlémě a nikoliv v Nazaretu, takže má ten správný královský původ… Sčítalo se a sčítá a seznamy se sepisují. Seznamy za účelem daní jako za císře Augusta, nebo aby se neřeklo… Seznamy aby bylo možné stíhat a vraždit, nebo aspoň ocejchovat.

  Seznamy si psali nacisté a komunisté, aby věděli, komu zakroutit krkem. A aby se přitom někdo náhodou neztratil. Nejprve seznamy, pak lágr, pak smrt. Taková je posloupnost.

  Před pár dny odsoudil soud ve Vratislavi nějaké nacisty z Redwatch zcela po právu za to, že sestavovali seznamy lidí určených k likvidaci. Před několika lety česká pobočka Redwatch sestavovala stejné seznamy u nás, i já jsem na tom seznamu byla. V Čechách za to odsouzeni chlapci nebyli, neb máme tu svobodu pěkně po amerikánsku vykládanou. Také pan theólog Adam B. Bartoš miluje sestavování seznamů.

  Jeho seznam pravdoláskařů již vešel do dějin jako příklad krajní stupidity a estébáckého hajzlovství. Aby mu to nebylo líto, sám si sestavil také seznam svých kamarádů a vydal jej pod pseudonymem Radomila Clémens. Paní Haslingerová mívá z toho jeho seznamu opakovaně hrdé puzení a dmutí, neboť se cítí býti mučednicí. Mučednicí pěkně pohodlně, mediálně vděčně a pateticky. Úplná Johaka z Arku. Možná si jí všimne i pan profesor Klaus a pozve ji jako pana Radka Clémens, pardon, odborníka na NWO Bartoše na Hrad na kávičku.

  Adam Bartoš a ti druzí kumpáni jsou lháři zábavní a dost hloupí. Adámek, chlapec ušatá, se z těch seznamů jednou pomate. A aby bylo zase veselo, několik jmen včetně mne je na seznamu nacistické Redwatch i na seznamu pana Bartoše. Z toho je vidět, kam má pan Bartoš ideově blízko. Ale to víme i bez jeho seznamů.

  Tak aby vám, chlapci a dámo konzervové, ten váš žlučovitý pánbůh při tom sepisování seznamů zdravý rozum a klidné zažívání zachovati ráčil. A vy, Moraváci čačtí, napište tam, že jste Velkomoravané, to vypadá ještě líp a my čehúni tady budeme mít hroznej vztek, víte? K Vánocům vám všem přeju, abyste byli zapsáni v tom správném seznamu na Nebesích, pak vám snad jednou možná dojde, jaké věci jsou podstatné.
  —————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • Comments are closed.

 

Listopad 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archivy