• Tuto sobotu se opět chystají sejít národovci ze spolku D.O.S.T.
  dostik

  D.O.S.T. je ten spolek, který statečně a neúnavně pečuje o naši mravnost a konzervativní křesťanské hodnoty. Jeho úvodní petici podepsali samí úctyhodní lidé. Pravda, někteří malověrní své podpisy odvolali, ale ti praví, skalní vlastenci odolali všem nenávistným bouřím rozpoutaným zlořečenými havlisty a dál brání správnou úroveň a bílou neposkvrněnost národa. Například pod číslem 0017. Ing. Mgr. Ladislav Bátora, Ph.D.  úředník a přiležitostný publicista a pod číslem 0130 jistý pan Jan Čáka, pečovatel. Jen doufám, že to není ten pan Jan Čáka, který si libuje v pornografických hláškách na svém facebooku. Ne, to opravdu bude jen nějaká nepříjemná shoda jmen. Mezi příznivci D.O.S.T. jsou přece samí úžasní a ušlechtilí vlastenci, jako například zmíněný pan Ladislav Bátora.

  Pan Bátora, nepostradatelný poradce ministra školství, uvědomělý křesťan a mediální mučedník by přece s nějakým nacistickým oplzlíkem … ale fuj!

  batora-caka-nacek-crop

  Musím se za tu ošklivou myšlenku v duchu pokárat. To spíš nějaký prostý nácek by si mohl oblíbit veselou kopu a facebookové čuňátko Jendu Čáku, který je náhodou jmenovcem úplně jiného a zcela úctyhodného vlastence ze spolku D.O.S.T. A náhodou se podobá nějakému milému mladíkovi na fotografii s panem Bátorou.

  batora_cakadetail1

  Například takový Petr Kalinovský.  Pan Kalinovský se mi snažil napsat do diskuse vskutku cicerónskou obhajobu přítelova inovátorského vztahu k češtině a k erotice i vysvětlení, o co ve skutečnosti jde jak panu Čákovi, tak jediným pravým Čechům.

  “Nepříliš vážená Židovko (velké „Ž“ je záměrné – Češkou totiž žádná ze synagog nikdy nebyla a nebude), že můj známý má ve svých textech hromadu překlepů vychází z toho, že se jedná o tzv. klávesnicový rychlopis o kterém nepředpokládal jeho budoucí publikaci. Ruku na židovský nos: vy (malé „v“ jest záměrné; velké by se psalo jen někomu úctyhodnému mezi Čechy) nikdy překlep nebo gramatickou chybu v klávesnicovém rychlopisu neuděláte? A nic jiného vlastně relevantním obsahem vašeho textíku není. Pouze překlepy pana Čáky. To spíše je zajímavá skutečnost vámi publikovaná 4.listopadu 13.58 - že Židé (na tomto webu právě vámi zastupovaní) vidí můj národ do budoucna kdesi pod Uralem. Klidně si to hřímejte. Jen se potom nedivte, že někteří z “nevyvolených” také po podobných slovech mají svou vizi o budoucím nakládání se Židy. Jako vždy - antisemitismus je ale teprve reakcí na předešlé židovské skutky. Kdyby jste se stavila před šesti lety na mé přednášce, mohla jste se na toto téma dozvědět více. Pana Čáku alespoň - zdá se - přitahujete sexuálně, tak si jej važte!”

  petrkalinovsky_detail

  A určitě to bude jen náhoda, že na zmíněné  osvětové přednášce uvědomělého nacisty pana Kalinovského byl i jistý šedivý pán strašně moc podobný panu Bátorovi. Nejspíš se za něj maskoval nějaký zavilý pravdoláskovec. Prostě shoda jmen i podob je čistě náhodná a s reálnými osobami nemá vůbec nic společného.

  Také pan Kalinovský tvrdí, že vůbec neřekl tahle svá vlastní slova, která jsem nakopírovala do diskuse. Stěžuje si, že jsem je změnila, hloupé ale je, že mám jeho perly naskenované, stejně jako jeho další ideologický skvost:

  “A pokud vás tolik přitahuje úmyslné deformování polemických příspěvků na svém webu /jak jste předvedla u mého předchozího, jenž jste částečně a zřejmě úmyslně předělala/, nabízím hned další možnost vzruchu: Píšete ve své rádoby ironické glose „No neřekněte, není ta naše nacionalistická mládež prostě úžasná?“
  Proč operujete termínem „naše“? Vy jste Židovka a ne Češka! Židovství není jen otázkou religiosní, toť faktor biologicko-etnický! A pan Čáka se Židy nemá zhola nic společného! A tak logicky nemůže být ani v kategorii „vaše nacionalistická mládež“!!!
  A skutečnost, že ve vašich odkazech na mou maličkost se uvádějí lži o mém údajném popírání veleslavného Holocaustu další poupravení: já jsem Holocaust nikdy nezpochybňoval. Toto není pravdivé tvrzení o mém postoji k této historické epizodce. Ale o mém postoji se dnes už nesmím ani vyjádřit…
  Mimochodem mohla byste být první ze Židů vysvětlivší mi mnohonásobné odsuzování mé přednášky, když vůbec ani neznáte její obsah?”

  petrkalinovsky-5

  ————————-

  Kdo je Petr Kalinovský?

  Nacionalista dostal podmínku za střelbu do davu o „křišťálové noci“

  D.O.S.T. důvodů, proč by měl Bátora opustit Ministerstvo školství

  Známý český antifašista Bátora a jeho kamarádi (obsahuje video)

  P.S.

  Ten facebookový pan Čáka se zatím dětinsky raduje ze své slávy:

  cakanareflexdetail


  ————————————–

  Screeny zmíněných výroků v lépe čitelné velikosti mám uložené pro případnou potřebu PČR.

  ———————————————————–


  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 13 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Tak tady máme první část výkladu zkratky D.O.S.T. “D” jako “DÚVĚRA” vlastnímu slovu, že vyřčené slovo nebylo nikdy vyřčeno, bylo předěláno, poupraveno. Takhle je to prostě “OBJEKTIVNÍ” - “O” a nějaké screeny s tím nic nenadělají. Takovýto přístup k odpovědnosti za vlastní výrok, to je prostě “SVOBODA” - “S”. Od dob uštvání Karla Čapka českými fašisty je to prostě už taková TRADICE “T” :-(
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   “D” jako DÚVĚRA, že vyřčené slovo nebylo nikdy řečeno, bylo předěláno, poupraveno.
   “O” jako Čákova a Kalinovského OBJEKTIVITA v odpovědnosti za vlastní slova - co s tím nadělá nějaký screen, když oni lépe vědí ……
   “S” jako SPRAVEDLNOST, ve které se agresor omlouvá agresorovi a pokračuje v agresi k napadenému
   “T” jako TRADICE, která tu je už od dob, kdy čeští fašisté uštvali Karla Čapka.
   Ondřej

  • Michal Kubálek Says:

   Tak tohle je skutečně D.O.S.T. dobré.. “Tradyční hodnoti” v praxi..

  • Goldy Says:

   Pan L Bátora napsal, že odmítá pravdu a lásku ordinovanou z Havlova nevětraného mravního a duševního pelechu a jeho názory jsou v mnohém blízké i prezidentu Klausovi.
   Bátorovu nadějnému synovi Sašovi přeskočilo, když fantazíruje na Národní myšlence jak havlistická paramilitární úderka pod vedením zemského škůdce Pehe vytlouká okna Bátorova zaprděného kutlochu a ruší sváteční poklid jeho nedělního oběda.

   Vari Sašo, toreadore smělý, pozor si dej, camráš!
   NM z 31.10. Alexandr Bátora: Havlovci nám chodí vytloukat okna .

  • Ondřej Wolf Says:

   Saša by mohl psát Červenou knihovnu, jedno oko by nezůstalo suché. A k nacionalistické realitě (jejíž příklady v podání protagonistů nacionálního blaha vidíme ve screenech v článku) by to mělo daleko úplně stejně.
   Nebo jsme zde svědky výsledků rodinné terapie Čákovy?

   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jmenuje se to bájivá lhavost. A je to diagnóza.

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Goldy Says:

   Saša by udělal líp, kdyby se držel svého kopyta a vázal moudra svého papínka do osli nebo telecí kůže a udělal mu zlatou ořízku. Kdyby rozšířil svou uměleckou dílnu i na .centrum českého žvástu, byl by zakrátko v balíku a nemusel by šlapat chodník a nosit pochybné transparenty s nápisem Vari Pehe nebo intelektuálové jděte do hajzlu.

  • Ondřej Wolf Says:

   Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   2Goldy: Kdo umí, umí, a kdo neumí, nosí transparenty.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jan Werner: Nacistický hon na Jiřího X. Doležala
   http://werner.blog.idnes.cz/c/197682/Nacisticky-hon-na-Jiriho-X-Dolezala.html

  • Věra Tydlitátová Says:

   Ještěže se židi hádaj
   http://www.shekel.cz/17092/jesteze-se-zidi-hadaj
   -
   Protože pokud u toho nepomlouvaj (čímž spolehlivě a zbytečně zdržují příchod mesiáše, takže si asi dovedete představit, proč tu pořád není!!), psi se mohou uštěkat, ale karavana někam putuje.

   Už od abrahamovského hádání se Sladkým požehnaným se totiž vždycky „něco“ řeší. Nu a pokud se řeší jakési zlobyplné „nic“, tak je najednou Miriam úplně malomocná anebo se otevře země a spolkne Koracha i celou jeho rotu. Pámbu prostě nesmyslné kecy nemusí. Už proto, že slovo je důkazem jeho existence, slovem se tvoří i boří vesmíry a kdo ho bere nadarmo, bere nadarmo i Jméno. Jak jednoduché. Přesto můžete občas dostat pocit, že to Panovník (zejména poslední dobou) nějak toleruje. Ale nebojte. Vždyť on to toleruje jen tady dole. „Zlo-mluvkům“ a lidem nevyrovnaným, chybí dobré spaní a pokoj. Protože pokoj = harmonie. A to je správný překlad zprofanovaného „šalom“.

   Následující písmena píšu s vědomím, že se klidně mohou vztahovat i na mne, ale přesto je naklapu.To by bylo bytů volnejch a světových bank nešťastnejch, kdyby se při každém zneužití slov kvůli ptákovině otvírala „ústa země“. Ale nejde jen o byty (ani o virtuální kilobity). Průšvih je, že přemíra slov brání nám používat dlaně. A to jak k pečení chleba, tak třeba i k napřáhnutí, pohlazení anebo ke stisku. Když je totiž někomu smutno (protože nepracuje dlaněmi správně, oblékl si kostým v naději, že si ho všimnou jako Kaddáfího a ono nic…), napíše okamžitě bolestivý výkřik „Nikdo mne nevidí!“, který pak schová ho do formálních šatiček recenze, anebo dokonce eseje. Taky kanály a stoka, která se řine z nejrůznějších kotců a králíkáren na webu, v diskusních fórech anebo na našich privátních blozích svědčí o tomtéž. Jsme sami. No není pak to „hádání“ se s Nebesy přeci jen produktivnější?

   Samota není ostuda. Naopak, je vlastně omluvitelná. Není dobře člověku býti samotnému, konstatovala nebesa již na začátku dopisu pro ty, kdo šlapou prach země, a Adamovi byla okamžitě učiněna pomoc. Někomu ale není ani rady ani pomoci, a tak si založí blog. Naučí se pracovat ve wordu a pomocí „ctrl-alt-C-alt-V“ dokonce i vystuduje. Je to jev tak přirozený, až se nám pak děkani fakult toulají po Varnsdorfsku, a kdo neodklání, ten kopíruje. Ono totiž na blogu anebo ve světě virtuality se křičí: „Jsem sám, chcete mě?!“ daleko snadněji, než v reálu – ve výtahu, na refýži anebo v hospodě. (Proto ten strach, že mířím i na sebe).

   Co trápí pana Adama B. Bartoše je mi záhadou. Ale asi to bude celá jeho existence. Vypadá totiž, že je dost marná. Vystudoval sice údajně biskupské gymnázium a pak ještě misijní školu M.L. Zinzendorfa se zaměřením na teologii, a jediné, co mu z toho zůstalo je systém „ctrl-alt-C-alt-V“ a jeho úchylné blogy svědčící o tom, že má pocit, že je viděn málo. Je ženatý a má synka Kristiána. Možná by se měl soustředit do jeho očí, aby mu došlo, že je vidět dost a nemusí ze sebe veřejně dělat hlupáka.

   Jednu přednost mu však upřít nelze. Je to jeden z posledních „blouznivců našich hor“, kteří naivně a prostoduše nesou ukydanou fángličku obdivovatelů Sionských protokolů. Tuhle nedávno zase zplodil cosi – elaborát nazývaný Střet civilizací. Je to prázdné povídání, které pan Adam za sebe sama obohatil jen meziřádkovým přiznáním, že je pln bolu a pověr hraničících až s nenávistí, a především že je „vůl jak anděl“.

   Opakuji „vůl jak anděl“, protože to není žádný lašon ha-ra. (Jednak jsem to již panu Adamovi sdělil, a druhak dokonce i andělé jsou stejně pitomí jako pan Adam a někteří – podobně jako pan Adam – stvořeni Nebesy jenom k destrukci.) Celý „přínos“ páně Adamova „Střetu“ spočívá v tom, že jeho nenávidění muslimové jsou vlastně židé. Protože obě cesty za Sladkým požehnaným prý mají za praotce Abrahama. Ale co je potom křesťanství, které pan Adam studoval??? Mohli bychom mu být vlastně vděční, že dělá i z křesťanů žido-muslimy a tedy nepřátele lidstva. Jenže, lze být vděčný za pitomost? Navíc, přátelé, já znám plno slušných křesťanů, kteří by z fleku mohli být židy, takže jim celou českou biskupskou konferenci chtě nechtě odpouštím. Oni toho s těmi pány v limuzínách nadělají asi tolik, jako my s Babišem, Kalouskem a Bártou. A na druhou stranu znám plno žídků, kterým jde o restituce a majetek daleko víc než o cokoli jiného stejně intenzivně, jako pánům biskupům…

   Pak už si pan Adam jen někde na „echt neonových“ portálech našel odstavce, které se tváří jako objev pevniny ze strážního koše Santa Marii, a pokouší se jimi své zlo-bludy vyargumentovat. Škoda že mu uniká, že dokonce ani udávané „prameny“ nejsou validní a prozrazují „středověký“ původ onoho pamfletu.

   Není divu, že ho proto tak pilně zaměstnávají na militantním portálu Eurabia, a pokud už náhodou dávno není v hnědém týmu hradního panáčka, lze se spolehnout, že se tam brzy octne. Vedle paní Jochové s koleny fanaticky sraženými k sobě. Vedle pana Divno-Jocha a strašidlem z Čachtic v kumbálku poholdných trafik. Těmto „lavicím nešlechetníků“ středověk zřejmě imponuje. Inu, co naděláme, ať si to užijí, jenom nezapomínejme: „Blaze tomu, kdo na lavici posměvačů nesedá…“ Jde o to, toužíme-li být nevolníky. Nejen nevolníky šosáctví, ale i pověr. I na to máme svobodnou volbu, jde jen o to, spadá-li pak její výsledek do kategorie: „Volte život!“

   Ještě že se židi hádaj. Ne snad proto, aby měl Blesk o čem psát, jak se tuhle fackovali v Altnaj-synagóze a proč. Ale proto, že když se hádají jako ten démonický Abraham (praotec žido-christi-islámu!!), hádají se nejdřív sami se sebou, potom s Bohem a teprve potom si dovolej říci: „Promiň, ale myslíš si, že je to tak, jak tvrdíš?“

   Všechny ostatní „hádky“ – i ty židovské – jsou ovšem jinak taky zralé na malomocenství a korachovský úděl. Pokud se ale hádaj abrahamovsky, se zapojením advocata diaboli – samotný Ďábel se takovým hádkám vyhne, psi typu Adama Bartoše klidně štěkají (notabene kopírují staré vyčichlé slinty), ale karava kráčí dál. Někam, kam je záhodno dojít. Pořád jsme ještě na cestě. Jen neuhýbat k pitominám… (imjirce-hašem).

   Autor: Jaroslav Achab Haidler

  • Věra Tydlitátová Says:

   Bátorova rozlučka s médii: Kalousek je ubohý šmejd a Schwarzenberg volokůň
   http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/batorova-rozlucka-s-medii-kalousek-je-ubohy-smejd-schwarzenberg-volokun

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy