• usama1

  Naše vlastenecká redakce dostala od nejmenovaného vlasteneckého tajného agenta tento významný vlastenecký materiál. V zájmu zabezpečení české vlasti před zlovolným islámem vyzývám všechny vlastence, aby se vlastenecky připojili k této vlastenecké výzvě bez ohledu na počasí. Vlast volá!

   

  Jak je obecně známo, je pro hluboce věřícího muže Talibanu smrtelným hříchem pohlédnout na nahou ženu, pokud to není jeho vlastní. Jakmile by ji spatřil, je jeho svatou povinností spáchat sebevraždu.

   

  Vyzýváme tímto všechny ženy, aby v sobotu 16.5. přesně ve 14 hodin vyšly nahé na ulici. Pomůžete tímto činem identifikovat nežádoucí teroristy tzv. spáče. Doporučujeme nejméně hodinu chodit po okolí, aby vznikl dostatečný antiteroristický efekt.

   

  Vyzýváme všechny muže, aby podpořili ženy v jejich úsilí a položili se před svým bydlištěm na lehátko a pozorovali nahé ženy. Prokáží tím, že nejsou příslušníky hnutí Taliban a dokáží tím svou odvahu dívat se na nahé ženy i když to nejsou jejich vlastní. Samozřejmě budou muži provádět tuto činnost pouze proto, aby podpořili své ženy v boji proti terorismu. Protože mužům Talibanu je zakázáno pít alkoholické nápoje, mělo by chlazené pivo v ruce každého muže být jasným signálem jeho zdravého antiteroristického postoje.

   

  Česká vláda si této iniciativy občanů velice váží a již předem všem děkuje za pomoc proti terorismu.

  -

  Milý vlastenecký čtenáři, je Tvou zatracenou vlasteneckou povinností, tento vlastenecký text šířit dál!!!

   

  wilders1

  ——————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 8:24

 • Comments are closed.

 

Srpen 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archivy