• Pražané se připravují na Demonstraci proti koalici ODS-ČSSD. Stejné nemravné oposmlouvy vznikly i v jiných městech. Kdo ještě nevěděl, že obě velké strany jsou klonem jedné prorostlé mafie, musel být prosťáček.

  vaclav

  Po všech těch nestydatě okázalých korupčních a trapně nekompetentních akcích našich cynických přdstavitelů se spojení mafiánských klanů v Praze dalo čekat.

  Modro - oranžové koalice byly mnohde sjednány již dávno před volbami a na voliče i na menší strany se pak zahrálo pimprdlové divadýlko o koaličních jednáních.

  “Dávno připravený pokrm se jen v noci strčil do infrantrouby, v noci se ohřál a prezentoval jako čerstvě upečený.” (In:

  Pražská naděje byla potracena, hodnotil Schwarzenberg dohodu ODS a ČSSD)

  Nyní jsou tedy naštvaní voliči všech stran. Ale voliči ODS a ČSSD jsou naštvaní neprávem. Mají, co chtěli. Pozdě chodit ke svatému Václavu demonstrovat a volat o pomoc. Krleš! Krleš! Kreleš!

  Nemyslíš, zaplatíš.

  Lid má takové vládce, jaké si zaslouží.

  Volit ODS a ČSSD bylo pozdě již před lety, dnes to byla trestuhodná nezodpovědnost. A příště? Kdo bude ještě příště volit tyhle mafiány? To už klidně volte ty komunisty, nebo třebas volby zrušte. Vyjde to nastejno.

  Dneska je 17. listopadu, svobodu volit buď rozumné hospodáře, nebo práskané darebáky máme, je smutné, že stále máme i předlistopadovou zbabělost, lenivost  a hloupost, které nám brání být demokratickou zemí.

  Pražané, neplačte nad rozlitým mlékem. Nedemonstrujte, svatý Václav vám nepomůže, mocipánům jste k smíchu. Raději příště volte konečně už tou hlavou.

  Karel Kryl - Demokracie

  ——————————————————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 12:39

 • 4 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Daniel Š. Says:

   Koho ale volit? Šibalové jsou ve všech stranách včetně těch “malých” a stejně by i ty malé strany po vítězství rychle na své voliče zapomněly a šly by do nějaké nemravné koalice.

  • Ondřej Wolf Says:

   To nevím, Danieli, teď nevím. Ale vím, že čestně se zachoval J.Dienstbier ml., všechna čest.
   Za Schwarzenbergova slova jsem rád. Jenže ono to celé není o moc horší, než sestavování vlády v létě, tehdy se toho účastnil. Ideový kořen je už tam.
   Pikanterie je uveřejnění té pražské nádhery 16.11. Pěkný dárek k svátku.
   Být to na Mikuláše, bylo by to symboličtější, přirovnávat by se dalo k uhlí pro zlobivé děti od Mikuláše nebo rovnou k čertovu pytli.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   Nacisti, komunisti, Barmská junta, Putin- všichni nastavovali a nastavují volby tak, aby “legálně vyhráli”. Nebo je stopnou.
   Tady jsme objevili způsob nový. Jejich ignoraci. Až to od nás opíší totalitaristé, to se budou dít věci!!!
   A my nebudem smět ani pípnout.
   Ondřej

 

Duben 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archivy