• Jaké bylo mé překvapení, když se dnes v e-mailu objevila “odpověď” odeslaná panem Hrebenarem na můj údajný e-mail. Jde o to, že zmíněný e-mail jsem neposílala a dokonce v době, kdy byl z mé adresy odeslaný, jsem ani nebyla na internetu.

  Někdo se mi vlámal do mailové schránky a mým jménem odeslal panu Hrebenarovi dost hloupý e-mail, přičemž pod mé jméno připsal “Liga proti antisemitismu”, což já nikdy ke svému podpisu na e-mailu nepřipojuji. Už jsem změnila heslo, panu Hrebenarovi jsem poslala vysvětlení, že mail nepochází ode mne, a raději jsem vše také ohlásila:
  ————-
  Policie České republiky

  Dobrý den,
  Chci ohlásit zneužití e-mailové adresy neznámým pachatelem.
  Jak vyplývá z níže nakopírované korespondence, nějaký pan Jiří Hrebenar odpovídá na e-mail odeslaný z mé adresy 3. května 2012 v 18, 28 hod.
  Tento e-mail mnou podepsaný …a ode mne odeslaný jsem ale nepsala a neposílala. Znamená to, že někdo překonal mé heslo, dostal se do mé schránky a zneužil moji identitu.
  Heslo jsem již změnila, ale i předchozí heslo bylo složité, a přece se je podařilo prolomit. Žádám, aby byl tento incident vyšetřen, protože se obávám dalších a možná závažnějších způsobů zneužití mé identity. Mám také obavy o své bezpečí.

  ————-
  Tím také upozorňuji všechny grázly, že se s nimi nebudu mazat a podobné vtípky budu pokaždé ohlašovat, protože na podvodíky nemám tu pravou trpělivost a smysl pro takovýhle humor mi také chybí.
  Panu Hrebenarovi se omlouvám za čas, který strávil psaním dlouhé a zbytečné odpovědi. Již jsem mu napsala, že ten e-mail jsem mu neposlala. Nemám důvod takové maily posílat, názory pana Hrebenara nesleduji a jeho blog nečtu.
  -
  Zároveň zde upozorňuji, že nemám ve zvyku posílat nějaké své “názory” e-mailem. Pokud kdokoliv dostal nějakou podivnou, nejspíš konfliktní poštu podepsanou mým jménem, je skoro jisté, že šlo o podvrh. Stejně tak různé hloupé příspěvky v diskusích na všelijakých pofidérních webech označené mým jménem nepocházejí ode mne. Diskuse pod články zásadně nečtu a nikdy do nich nepřispívám.
  ————-
  O vývoji případu budu průběžně informovat.
  ———————————————————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 11:56

 • 4 Responses

  WP_Modern_Notepad

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy