• ks

  Milé děti,

  Žil byl kdesi za sedmero horami, sedmero řekami, sedmero moři a sedmero volebními okrsky strašlivý hrad zvaný Bilderberg. Správně, milé děti, nežil, neboť hrad jest vzor pro podstatná jména neživotná, hrady nežijí, ale stojí, vzdorují nepřátelům, chátrají a privatizují se. Takže: Stál a kdesi za sedmero horami, sedmero řekami, sedmero moři a sedmero volebními okrsky strašlivý hrad zvaný Bilderberg.

  A proč byl tak strašlivý? Přikryjte se, milé děti, zalezte hezky pod peřinky, tohle bude moc strašidelná pohádka. Na ten strašlivý hrad zvaný Bilderberg totiž jezdil strašlivý pan kníže, aby tam kul strašlivé pikle s jinými strašlivými pány a paními. Ty paní a páni mají na hlavě rohy a pod šaty schovávají dlouhé koňské ohony a v botách schovávají kopyta. Ano, milé děti, to jsou čerti!

  Ale dneska se už neříká čerti, bu, bu, bu, kdopak by se dneska čertů bál, však nám je pan Drda tak hezky v pohádkách představil jako hloupé a milé brachy. Tak milé děti, říkejme to správně a moderně, to nejsou čerti, to jsou cizáci, multikulti, vyvolené elity, židozednáři, židi a kapitálisti, imeriálisti, tajná bratrstva, okultní skupiny, lóže a spiklenci. Tak milé děti, je to trochu dlouhé, ale až budete veliké, až budete číst noviny a móóóc  moudré články ještě moudřejších a tuze statečných pánů novinářů, dozvíte se plno strašidelných historek o strašidlech a klekánicích. Ale to budou pohádky pro velké.

  My si teď budeme povídat o tom, jak ošklivý a temný pan kníže jezdí na ten strašlivý hrad zvaný Bilderberg a jak tam kuje a kuje samé ošklivé a eané pikle. On tam totiž kuje pikle s těmi čerty a oni potom všichni dohromady tahají kočičky a pejsky za ocásek, napichují motýlky na špendlíčky, to je asi móóóc bolí, viďte, děti,  a trhají hlavičky panenkám. No fuj, milé děti, ti jsou ale eaní, co? A představte si, že se nemusíte vůbec bát. Proč se nemusíte vůbec bát? Protože máme jednoho móóóc statečného a krásného rytíře, který všechny ty strašlivé pikle na strašlivém hradě zvaném Bilderberg odhalil a proti ošklivému panu knížeti vytáhl hrdinně do boje.

  Nebojte se, milé děti, však se našemu hrdinovi vůbec, ale vůbec nic ošklivého nestane, on je totiž dobře opevněný ve svém krásném bílém hradě zvaném Redakce nad Vltavou a považte, milé děti, on nesedí na koni a nebojuje s mečem, copak by si taky s mečem počal proti tak strašlivému panu knížeti a jeho temným silám, že? Ten statečný rytíř bojuje kouzelnou, hroznou a nepřemožitelnou zbraní zvanou Klávesnice! A proti Kouzelné Klávesnici žádní čerti, cizáci, multikulti, vyvolené elity, židozednáři, židi a kapitálisti, imeriálisti, tajná bratrstva, okultní skupiny, lóže a spiklenci nemají vůbec, ale vůbec žádnou šanci.

  Tak, milé děti, dobrou noc, až se ráno probudíte, bude všude veselo, protože ten statečný rytíř, který se jmenuje  Konzervativec Tělem I Duší, zvítězí, vyžene všechny cizáky,  multikulti, knížata, čerty, vyvolené elity, židozednáře, židy a kapitálisty, imeriálisty, tajná bratrstva, okultní skupiny, lóže a spiklence z naší krásné české země. A všude pak budou kvést kytičky, budou pobíhat a hrát si veselí pejsci a kočičky, králíčci a medvídci a vaši tatínkové a maminky, milé děti, budou celý den jenom tančit a smát se a trhat růže a maliny.

  ———————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 8:27

 • 24 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Jen aby se nepopíchaly o trny……
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Žádnej strom nechce bejt král,
   vem to ty, trní!
   Já chci vpravdě králem být,
   vždyť jsem tak bezcenný!

  • Demokrat Says:

   Velice zábavný článek, leč nezodpovídá základní otázku: proč se zlý transparentní kníže tak zuřivě brání odpovědět na pár docela nevinných otázeček…

  • Věra Tydlitátová Says:

   Zuřivě?

  • originalni demokrat Says:

   Karel kníže z Bilderbergu :-D Až mi budou hnít na zahradě rajčata, může za to Bilderberg group a zlí židozednáři :-)

  • Moe Says:

   Prosim pane Demokrate, muzete prozradit ty nevinne otazky na ktere pan Kníže nechce odpovedet??

  • Moe Says:

   …..”Pitomost”, potáhne Schwarzenberg z dýmky a vypustí obláček… “Pitomost. Prostě - jen zajímavé přednášky. Nic víc.”…….
   Jako ve stredoveku, kdyz “co je septem to je certem”, jinak to musi byt spiknuti dabla, zidu a nebo triokych marsanu! (umyslne jsem vynechal Zednare, Trockiates, Alluminatis)

   Slusny clovek v sebrance Ceskych politiku je napadan za to ze se zucastnil konference “Think Tank” Bilderberg jakych je mimochodem stovky na svete. Asi proto ze samotne jmeno se da oznacit za Zidovske, naznacujici ze tam musi byt nejake spiknuti i kdyby to byl sjezd svetovych zahradkaru!
   Autor, Pan Adam Bartos, nevi o cem mluvi, sam tomu neveri protoze nema informace, tak ve sve snaze napsat neco co ctenare vzrusi napise “Fiction” o svetovem spiknuti aby se melo o cem povidat v zahulene hospode a nebo na pavlaci u pani domaci. Ale navzdory vsemu, narod promluvil u volebni urny a ja jsem rad ze rozum stale vladne v zemi Premyslovcu.

   Ps. Pani Vero nebudu Vam to brat za zle kdyz mne vymazete.

  • Věra Tydlitátová Says:

   2Moe:
   Naprosto s Vámi souhlasím.
   2Demokrat:
   Máte nějaké jiné zdroje informací než stánky DSSS?

  • Demokrat Says:

   http://www.souvislosti.cz/clanek.php?id=213&PHPSESSID=ca494e1dc7ab56d569dfb29ac11f3ed5
   O světonázoru autora politického programu Vlajky a člena jejího vedení jistě nebudeme vést diskuse, že?

  • Moe Says:

   Pane Demokrat, mate to trosku pomichane.
   1. Bilderberg je “Think Tank” a Schwarzenbergova ucast na teto konferenci byla predmetem clanku. Nic vice, nic mene!
   2. Kdo a co byl autor programu “Vlajka” je bezpredmetna diskuze a nema s clankem nic spolecneho.

   Fakt je ze Schwarzenberg je decentni clovek a podpora volicu to prokazala!!! O nic jineho nejde.
   Je naprosto lhostejne jestli jezdi na prednasky “Fraser Institute, Caledon, C.D.Howe” a nebo Bilderberg! Skoda ze mu neni 40 let!

  • Ondřej Wolf Says:

   Demokrate, napište ódu na Slotu. Bude se mu líbit, bude se Vám dobře psát….
   Co chtít víc????
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   A co je to ta Slota?

  • Ondřej Wolf Says:

   To je druh počasí, také se po něm jmenuje jeden panovník v jedné zemi. Hrdinný bojovník proti cizákům.
   Ondřej

  • Ondřej Wolf Says:

   Adam Bartoš a Svobodní objevují nové dimenze fantasmagorií
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy.php?id=b9b15cd8-c125-102d-9946-00259003513e
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Bartoš je už zralý na uzavřené oddělení. Dokud bude strašit v redakci, První zprávy zásadně nečtu, ani ty dobré čláky, prostě to bojkotuju. K bojkotu PZ se už připojili i další naši lidi, je to na Feceboku. Ať z těch dementních a lživých blábolů nemá majitel PZ žádný zisk, musí to dojít i inzerentům, aby odešli jinam, kde se to čte.

  • Demokrat Says:

   To je zvláštní, paní Věro. Pan Bartoš přece není jediný signatář LPA, se kterým se nyní nemáte dvakrát ráda. Neuvažovala jste někdy o tom, že chyba může být i na vaší straně?

  • Věra Tydlitátová Says:

   Ne, neuvažovala. Mně byl ten člověk ukradený, dokud mne nenapadl naprosto vylhaným článkem. S LPA to nemá co dělat, on svůj podpis stejně odvolal.

  • Ondřej Wolf Says:

   Připojuju se k bojkotu. Prospěji tak světu i vlastní psychice a trávící soustavě.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   A je to!
   Ondřej

  • Daniel Š. Says:

   Bartoš zveřejnil nepravdivou zprávu o tom, že nějaká babička měla smrt z Kalouskovy reklamní složenky. Má teď obrovský průser, protože Kalousek se to dozvěděl. Bartoš bude rád, když vyvázne s miliónovou pokutou.

  • Věra Tydlitátová Says:

   On si tu zprávu vymyslel?

  • Daniel Š. Says:

   Naprosto. Chtěl být zajímavý, ale spíš už není schopný rozlišit realitu od fantazie. Ti co ho znají, říkají, že je paranoik. Lže stále a prakticky o tom ani neví. Bájivá lhavost. Je to nemoc. Samozřejmě je jenom otázkou času, kdy bude muset opustit média, protože těch průserů má už na krku hafo a je to s ním stále horší.

  • Ondřej Wolf Says:

   Bájivou lhavost nezpochybňuji ani v nejmenším. Nutné je ale s počítat s tím, že ho veškeré nacifašorasi spektrum prohlásí za mučedníka umlčeného “SYSTÉMEM”. Nezastávám se ho ani v nejmenším. Jen je potřebné počítat s vlnou hysterie, která (pokud bude dohnán k odpovědnosti) potom nastane. Prostě- nic není zadarmo. Ale i tak by to bohatě stálo za to.
   Ondřej

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy