• toulani

  Klub toulavých osamělců

  Píšu, co chci psát a co považuji za zajímavé, důležité a hezké, někdy i varovné a smutné, píšu někdy proto, abych se vypsala, a někdy proto, abych pozdravila jiné osamělé duše. Stáhla jsem se z veřejných blogů, protože nehledám popularitu a nechci zabřednout do honby za čteností a hodnocením.  Také proto, že nechci participovat na bulvárnosti médií, na rasismu, populismu, levo-pravém extrémismu a hlouposti. Chci psát pro ty, kdo mé texty čtou rádi a komu přinášejí potěšení, chci psát jen pro ty, kdo se chtějí jako já toulat po zázračných zemích a zázračných slovech. Nezajímá mě virtuální aréna pseudodiskusí a uřvané demagogie.

  Vždy vystupuji jen pod svým skutečným jménem, protože se za svá slova nestydím a nikoho se nebojím.

  Věra Tydlitátová

  les1
  ————–

  Pravidla diskusí

  K článkům v tomto blogu můžete psát své názory, vkládat odkazy a diskutovat i k věcem, které se netýkají konkrétních článků.

  Vstupovat může každý, ale jako provozovatelka tohoto blogu si vyhrazuji právo v zájmu duševní hygieny a čistého prostředí pro normální slušné lidi nevpouštět spamy, tapety, provokace, sprosťárny, ani propagaci fašismu, komunismu, nacismu nebo rasistické výroky. Jak jsem se dověděla, jde většinou o placené “agenty”, kteří blábolí na plný úvazek a jejichž cílem je zničit diskusi, proto jim vzhledem k tržnímu prostředí rozhodně nemohu poskytovat prostor na svém blogu bezúplatně. Chtějí-li si najmout prostor u mne v diskusi, nechť mne osloví s nabídkou výše pronájmu a pak sepíšeme smlouvu s tím, kdo nabídne nejvíc.

  Profláknuté trolly, psychopaty, náboženské fanatiky, blouznivce, konspirační teoretiky, rasisty, antisemity, komunisty, nacisty a jiné propagátory blbosti a zla, ať už z pravice, levice, nebo slepice do diskuse nepustím vůbec a jejich vzkazy ani nečtu. Tyto stránky opravdu neslouží jako prostředek k převýchově psychopatů, které nezvládli již jejich rodiče. Máte-li nějaký osobní problém, navštivte specialistu, nebo se můžete zcela svobodně vyřádit na jiných stránkách k tomu vyhrazených, například na Parlamentních chlístech a jejich fašistickém slepém střevu, nebo na Pivních zprávách. Tam také najdete spřízněné duše, které Vás pochopí a zahrnou Vás hřejivým porozuměním.

  Pokud vstupujete poprvé, může se stát, že se Váš komentář nezobrazí ihned, prosím, mějte trpělivost, při nejbližší příležitosti bude schválen (nebo neschválen :-) ) Předem se omlouvám, že asi nebudu odpovídat a reagovat na vše, tento blog provozuji ve volném čase a nemohu u něj sedět stále. Ale nic nebrání tomu, aby se Vám věnoval kdokoliv jiný na fóru.

  izr-timna
  ——————————-

 

Duben 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Archivy