• Pokud někoho ze zdejších čtenářů zajímalo, jak vznikají ty všelijaké seznamy, ať již od mládenců z Redwatch, nebo od pana Bartoše (alias Clément, v zastoupení jistého Klause), stačí nahlédnout do kuchyně vlasteneckého a okrašlovacího spolku Národní myšlenka.

  Jeden ze zdejších štamgastů ve svém silvestrovském rauši zplodil zárodek dalšího seznamu nepřátel. Veden originálním nápadem, neslibuje těmto zlounům (petentům, levičákům, židům, antifákům, kapitalistům, buržoustům, odrodilcům atd.) potupnou smrt na šibenici, jako ostatní vlastenci, kteří jsou obdaření menší fantazií, ale pro změnu občanskou neposlušnost.

  Jsem strašně zvědavá, jak to chce dělat například v mém případě. Možná, že se mi zítra ráno, až půjdu do práce, odmítne poklonit až k zemi? Nebo nebude číst knížky Tomáše Halíka?

  Protože ty nejbrilantnější články zmíněného autora bývají občas z neznámých důvodů mazány, raději jeho novoroční předsevzetí a úderný seznam zlounů (upřesnění viz výše) kopíruji pro vaše pohodlí sem:
  -

  Ladislav Bátora: Ať na věky žije naše svobodná vlast!

  Vydáno dne 01. 01. 2011

  Dobrý den!

  Tak tady máme teda zase [zdánlivě...] obyčejný Nový rok. A jemu za patami kráčející nový rok. Jo jo, to je fakt. Bude tady ale tentokrát jedna BRUTÁLNĚ VNUCENÁ změna, proti těm novým rokům předešlým. Protože režim panující v mé vlasti se (někdy v létě, čert vzal, kdy přesně…) VÝSLOVNĚ zřekl své POVINNOSTI zacházet se mnou jako s každým jiným svým poddaným. ERGO:

  Vlezte mi v tomto novém [roce] už opravdu všichni, kteří o tom léta sníte, na záda. Možná si s tím ze začátku třeba někteří nebudete ani pořádně vědět rady. Tož - musíte to zkrátka permanentně zkoušet, vždyť zdejší státní zvůle je - pořád ještě - na vaší straně! Strašně vám všem - pokusníkům - věřte-nevěřte UŽ (po tomto svém zásadním rozhodnutí) fandím… Jakkoli se to zdá někomu ještě NEUVĚŘITELNÉ, tak NA PÁR LET (MAXIMÁLNĚ VŠAK NA NĚKOLIK DESETILETÍ) vyhrajete, tak to safra honem využijte! No, ovšem na druhou stranu (ale vlastně ani na tu první) vám to teda ale vůbec nezávidím. Uteče to totiž jako obvykle jako voda… A co přijde potom, no to… Ne! Nechci to vůbec domýšlet. Natož domyslet! Kdybych tak aspoň směl naznačovat…

  Nuže - pro letošek mám konkrétně na mysli (a na pořadu osobní agendy):

  - Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 7 (a tamní státní policii taky),
  - pana Řepu,
  - českou rozvědku,
  - pana Davida Prokopa,
  - českou kontrarozvědku,
  - Ligu proti antisemitismu,
  - knížete Schwarzenberga,
  - hraběte (?) Bilderberga,
  - Tri Laterála a zdejší jeho přísluhy,
  - Komunistickou stranu Československa,
  - Rudolfa Slánského,
  - politickou stranu TOP 09,
  - Václava Havla,
  - Daniela Kaisera, censora v Lidových novinách,
  - a jeho manželku Zuzanu Kaiserovou, katyni,
  - Rudolfa Margolia,
  - Tomáše Halíka,
  - Rudolfa Mrvu,
  - Zdeňka Bártu, kněze,
  - paní Tydlitátovou
  - Radomíru Clémentovou
  - Stranu zelených,
  - Karla Hanzelku.

  No, tak to je vlastně všechno… Teda - pro letošek. A omlouvám se všem, na které se letos nedostalo a - přiznávám - už (letos) nedostane. Ale zůstaňte v klidu: rod Bátorů a Špitálníků (když teda odmyslím dědečkovu předčasnou smrt v komunistickém vězení) má dobrý kořínek…

  Ergo: Aby nedošlo v budoucnu k nějakým desinterprecím: Toto OPRAVDU JE veřejné vyhlášení zásadní a již stěží odvolatelné mé občanské neposlušnosti. A zahájení mého využívání práva, které mi skýtá § 6 občanského zákoníku a Listina základních práv a svobod ve svém čl. 23. Původně jsem zamýšlel ještě nějaký ten den - či dokonce měsíc! - posečkat. Jenže - proč? Když míra mé trpělivosti se dovršila. Podobně jako před cca 25 roky… Navíc - máme tady ten pěkný Nový rok.

  SMRT FAŠISMU! A AŤ NA VĚKY ŽIJE NAŠE SVOBODNÁ VLAST!
  ————-
  ZDROJ
  ————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 18:45

 • 26 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Tomáš Akvinský Says:

   Paní Tydlitátová, samozřejmě, že Vás ten Bathory musí nenávidět. Na Vašem místě bych byl hodně opatrný. Vy si z nich tady děláte legraci, ale tihle fašisti umí být hodně nebezpeční. Opravdu nebezpeční. Myslím, že si už dlouho hrajete s ohněm. Myslím, že Vás to i baví, jste asi dobrodružná povaha a to i chápu. Ale prosím, buďte opatrná. Nebyla byste první, kdo nějakou “nešťastnou náhodou” zahynul a nikdo to nevyšetří.

  • Moe Says:

   Ten Ladislav Bátora je nejaky podivin. Je vubec Cech a nebo zarputily Madar? Na cloveka ktery ma politicke ambice je to jako hrebik do rakve.

   On the other hand, HAPPY NEW YEAR !

  • Ondřej Wolf Says:

   On je “několik v jednom”.
   Na seancích D.O.S.T. “vzdělanec” -zde neschopný ucelené myšlenky.
   Provolává “Smrt fašismu” na stejném webu NM, kde je fašismus adorován.
   Děsí se, že mu bude něco vnuceno, když jeho pozemský idol ve 13:00 vyhlásil, že až na vnitřní i vnější nepřátele je vše O.K. a vyhlašuje občanskou neposlušnost Radomíře Clémentové, která je pouze (v lepším případě)představou jeho souputníka Bartoše.
   A ta vnucená změna? Asi že jej nezvolili senátorem.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Velké hledání nepřítele začíná (a Bátora se připojuje na své úrovni): http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/diskuse/clanek.phtml?id=686781

  • Ondřej Wolf Says:

   Velké hledání nepřítele = “Chléb a hry” bez chleba.
   Díky Bohu za kohokoliv, kdo se nepřidá.
   Ondřej

  • Fr. Řeka Says:

   Bartoš na setkání Horory na rakvici prohlásil, že havlovcům a pravdoláskařům je třeba vyhlásit válku. Řekl si o to, válečník.

  • Věra Tydlitátová Says:

   2F.Řeka:
   A jak tu válku Bartoš povede? Nabrousí si klávesnici?
   -
   Vlastně tu válku jsme již popsali v této diskusi: http://vera-tydlitatova.eblog.cz/neunavny-pisalek-ve-sluzbach-lzi-a-nenavisti#comments

  • Věra Tydlitátová Says:

   Upozorňuji ctené čtenářstvo na kulturní vložku pod Bátorovým brilantním rozborem událostí roku 2010 na Národní myši. Ten rap je skvělou ukázkou vysoké umělecké úrovně a vytříbeného vkusu katolicko-konzervativní elity národa.

  • Ondřej Wolf Says:

   15 vteřin, víc to nejde.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   To jsi dobrý, já vydržela 8 vteřin.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Konečně oficiální vyjádření, jak je to s tou neoficiální křesťansko-konzervativní hymnou uvedenou pod odbornou statí pána Bátory: http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-styl/39932/reznik-vs-jxd-jiri-x-ma-v.html

  • Věra Tydlitátová Says:

   No vida! A už je jejich hymna vymazaná stejně jako ostatní připomínky. Národní myš totiž taky uznává tu svobodu slova :-) Aspoň tady ten odkaz zůstane, aby křesťansko-konzervativní čtenáři věděli, jakou správně konzervativní kulturu mají uznávat.

  • Moe Says:

   S pomoci mladsi generace (dcery) se mi podarilo najit jisteho Pana Batoru v internetnich seznamech STB. Podle verejneho data narozeni z jeho zivotopisu se zda jit o stejnou osobu. Zrejme jsem neobjevil nic noveho ale aspon to byla legrace.
   Hledaná osoba (objekt): Ladislav BATORA |narozena: 17.03.1952 |krycí jméno: LÁĎA |registrační číslo: 15292

   Otazka ovsem zbyva: Proc by poctivy clovek mel kryci jmeno?

  • Věra Tydlitátová Says:

   2Moe:
   Ano, je to on, sám to potvrdil někde v diskusi, on se s tím netají.

  • Věra Tydlitátová Says:

   No jo, pravda, on patří také k té sektě jetřebistů. Takových je hodně.

  • Ondřej Wolf Says:

   On by se třeba i přihlásil do prvních řad bojových šiků. Jen by nepřítel musel slíbit, že se zdrží veškerých aktivit.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   To vůbec není špatná strategie, kdyby to učinil, hned bych si pomyslela, že není tak hlupý, jak se zdá ze svých aktivit publikačních. Udělat to všichni a máme trvalý světový mír. To je na nobelovku.

  • Věra Tydlitátová Says:

   To jsou detaily. To se doladí. Hlavně všichni tak nějak pěkně pospolu, že? Soudružsky jako za starých časů.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Ve Fragmentech sepisují další seznamy: http://www.fragmenty.cz/iz000537.html Inspirovali se u gestapa? To už hraničí s těžkou duševní chorobou kombinovanou se zločineckou mentalitou.

  • Ondřej Wolf Says:

   To je na zvracení. Seznam “žurnalistů a odborníků” stejně jako interpretace Četnických humoresek (A to ještě nezmínili, že v několika dílech vystupují ve velmi kladných rolích Ž/židé!!!!!!!). D.O.S.Ť.áci se nezapřou.
   Jenže něco dělat musí a když nic jiného neumí…….
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Bývalí bolševici a děti estébáků se nezapřou. Jejich jména si ale nějak nemohu zapamatovat, no víš, ten, jak to… tamta, co tomu napsala, že ten éééé…

  • Ondřej Wolf Says:

   Jestli to ale neni spíš ten druhej….?
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jo ty myslíš takovýho toho, co tamtomu tó…. víš? Tohleto tam tehdy… Jak tam byla táááá….?

  • Ondřej Wolf Says:

   No, jestli to nebyl eště ten další tak by to moh bejt on.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   “Podle sebe soudím tebe”, pomyslel si Ten, Jenž Nepochází z Opice.
   Ale na spiknutí to nevidím. Vysvětlil bych to spíš proměnlivou meteorologickou situací či doznívajícím vlivem úplňku a zatmění slunce.
   Ale buď ráda, že dotyčný Neopičník nestuduje religionistiku. To by mohla vedoucí seminářů či dokonce zkoušející rovnou odvážet houkající sanitka nebo vrtulník LZS.
   Ondřej

 

Srpen 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archivy