• Ahoj, lidi toulaví 28.03.2010

  narozky

  Tento blog TOULÁNÍ SE SLOVY, ač je to možná k nevíře, dnes slaví rok své existence.
  Když jsem po různých znechucujících zkušenostech odešla po roce psaní ze zprofanovaného iDNESu a pak i ze zapšklého a nenávistného RESPEKTU zaplněného různými psychopaty, stal se pro mne tento blog svobodným prostorem, kde jsem konečně mohla plně vychutnat radost nejen ze psaní, ale i z redigování jakýchsi mininovin, které by mým přátelům každé ráno ke snídani přinášely něco nového. Někdy přinesly článek i dvakrát za den, nic velikého, ale vždy pestrou směs komentářů, literatury, poezie, obrázků, vtipů a aktualit, samozřejmě i řadu převzatých materiálů od zajímavých autorů. Těm všem srdečně děkuji za souhlas s publikováním jejich textů. Vzpomínám i na skvělého básníka Filipa Sklenáře, jednoho z “mých autorů,” a na jeho vynikající psaní.  Stále je mi moc líto jeho tragického odchodu a vzpomínám na něj s bolestí v srdci.

  Netuším, kolik lidí blog  TOULÁNÍ SE SLOVY čte a kolik z nich jej čte nikoliv se zlomyslným píděním se po důkazech mé “multikulti”  zvrácenosti a špatnosti, ale jen pro tu radost, že každé ráno přináší malé překvapení. Je to vlastně jedno, i kdyby tento blog četlo deset lidí, měla bych z toho radost, vím ovšem, že vlídných čtenářů mám mnohem více a každou chvíli mi někdo, komu jsem právě ve společnosti představena, říká, že již četl něco z TOULÁNÍ a že se mu tento blog líbí. A těm, kteří pravidelně čtou tento blog  jako drogu podněcující jejich zakyslý hněv,  přeji,  aby si šetřili žlučník a raději si našli nějakou klasickou literaturu, která by je zkultivovala a poučila. Opravdu nejsou nuceni trpět čtením něčeho, co je rozčiluje, jsme ve svobodné zemi.

  Pokud mi síly postačí, budu tedy pokračovat a každé ráno přinesu svým čtenářům něco malého k ranní kávě. Přeji vám příjemné čtení a možnost slušné  diskuse nezaneřáděné různými vzteklými a negramotnými ubožáčky. Připomínám, že za postřehy a poznámky pod články budu ráda nejen já, ale hlavně ostatní čtenáři.

  Věra Tydlitátová

  ——————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 13 Responses

  WP_Modern_Notepad

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy