• Dnes jsem měl asi dvacet rozhovorů pro média všeho typu, v nichž jsem vlastně pořád opakoval toto:

  1. ne, nejsem židovského původu, ale nebránil jsem se proti této námitce nikdy procesně, poněvadž mi úvaha, že židovství může hrát nějakou roli ohledně výkonu profese, jako je soudní znalec připadala naprosto neuvěřitelná.

  2. ne, nepředražil jsem žádný posudek, jak říkají nacisti, cena mých běžných posudků byla 1.500 až 10 tisíc korun – posudků jsem napsal asi 10.

  3. jen jediný posudek se rozsahem vymykal, byl to 500 stránkový posudek znaleckého ústavu (tj. dělalo ho více znalců), já na něm odpracoval 690 hodin během 70 po sobě jdoucích dní, během kterých jsem analyzoval stovku převážně cizojazyčných CD a jejich bookletů a velké množství dalších propagandistických materiálů zabavených v rámci akce Power - a ano, za tento posudek jsem dostal zaplaceno cca 245 tisíc hrubého, pokud vím.

  4. ekonomicky závislý na posudcích nejsem, slušně se uživím jako advokát a na obecně prospěšné účely jsem poslal loni daleko víc peněz, než kolik jsem celkem dostal za všechny posudky, včetně toho ústavního.

  5. fyzické násilí mne nepotkalo, jen mi občas píšou že jsem židobolševický odpad a že přejí mé rodině brzkou smrt.

  Zítra ještě dám jeden rozhovor a pak už vyhlásím mediální prázdniny. Všecko budu říkat jen na tomto blogu :)

  Jinak, doma všechny strašně rozesmálo, že o mně prý jakýsi ten právník, co zastupuje nácky a lichváře z ACM Money, prý řekl, že bych musel pracovat 14 hodin denně a to prý není možné. Možná to rozesmálo i některé mé bývalé kolegy, oni ví proč. Nuž, je to možné, jak vím. Ale není to zdravé.

  Chtěl bych všem poděkovat za podporu. S radostí jsem objevil, že zde nemáme jen samé nacisty. (To byl vtip.)

  Kdyby někoho zajímalo, komu jsem přispěl na ty veřejně prospěšné aktivity, jak píšu v bodě 4., napište mi, rád Vám ty organizace také doporučím…
  ———-
  Převzato s laskavým souhlasem autora
  ———————————————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 23:40

 • 3 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Michal Kubálek Says:

   Jestli je to možné a účelné touto formou, rád bych se k podpoře Michala Mazela přihlásit také. Sám si nedokážu představit, jaké by to bylo čelit současně vyhrůžkám a sprostotám na jedné, a jedovatě “korektním” útokům (vždy podaným v jazyce “rovnosti, svobody a práva”) na straně druhé. Jak bych zpracoval skutečnost, že blog hyperkorektního zastánce svobody slova pana Tomáše Peciny pro jistotu zveřejňuje mou adresu, aby opravdu “svobodě slova” bylo učiněno zadost.. Respekt..

  • Ondřej Wolf Says:

   Připojuji se k podpoře Michala Mazela spolu s Michalem Kubálkem.
   Ondřej

  • Karel Fous Says:

   Držím palce a za Vaši práci děkuji.

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy