• medvidek-v-depresi

  Tenhle obrázek jsem dostala asi přede dvěma lety od kamarádky, koloval po internetu, nevím, kdo je autorem. Doufám, že mu nevadí, že jeho skvělého “Medvídka v depresi” dnes publikuji na blogu.

  Přátelé, taky někdy už máte všeho dost? Lezavého počasí, podzimní tmy, politiky, sprostých blbečků na internetu, stále trapnějších skandálů ve veřejném životě, pomluv, neschopných šéfů, protivných partnerů, gumových rohlíků a špatných silnic? Hlavně to nedělejte jako tenhle méďa, záchod je na utopení malý. Víte co? Vstaňte od počítače. Pěkně se narovnejte. Protáhněte se. Nadechněte se. A řekněte si nahlas: “Nějak bylo, nějak bude, na mne si nepřijdou a já se nedám.”

  Pořádně zaměstnaný člověk nemá na depresi čas. Zanechme špatnou náladu těm, kdo mají špatné svědomí, depresi těm, kdo se dobrovolně vyřadili ze slušné společnosti, chmury těm, kdo neznají přátelství a kdo si zvolili jako cíl života majetek, strach těm, kdo se rozhodli pro zlé věci. Ať se užírají nenávistníci, lakomci, závistivci, podvodníci, pleticháři a fanatici, my můžeme mít dobrou náladu celý rok, podzim nepodzim, tma netma, politika sem, politika tam. Není se čeho bát.

  A už sakra někdo konečně sundejte toho medvídka z toho záchoda!

  ——————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 8:00

 • 2 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Blechová Hana Says:

   Jo, tak nějak si občas připadám, jak ten méďa. Pak si jdu pustit nebo přečíst trošku Wericha, bafnu nějakou tu písničku z pohádek či večerníčků nebo jdu do ZOO. Úplně nejlépe odjedu do lesů na chatičku, uteču od lidí a po dvou dnech jsem úplně OK:
   Bleška.
   (Když mám málo času, musí mi stačit třeba kousek sýra.)

  • Blechová Hana Says:

   Ale obecně je na blbou náladu spousta mlsných receptů, když budete chtít, večer je sem nějaké dohodím.
   Bleška.

 

Listopad 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archivy