• socha

  Ne, nesnížím se ke konspiračním teoriím jako ti amatérští lidoví politologové, kteří tvrdí, že všechna média jakož i jiné pozemské statky ovládá světový židozednářskomultikultisionistickorosikruciánskoiluminátský spiklenecký svaz slézající se každý měsíc druhého o páté na obecních záchodcích v Talmudstrasse no 7 ve Wormsu.

   

  Nicméně to byly asi potrefené husy, totiž křesťanští, bílí, středostavovští američtí měšťáci navedení samozřejmě nějakým zapšoukaným Čechem (oni přece česky neumějí), kteří nechali zrušit blog kolegy Filipa Sklenáře kvůli jeho nevhodnému obsahu. Takže antisemitské sra..ky, které zalévají jiné blogy stejného provozovatele jako páchnoucí hnědá kejda den co den, jsou fakticky nepostižitelné a chráněné jistým populárním dodatkem americké Ústavy, ale kritika rasově vyšlechtěného maloměšťáka je zakázána. Komu tedy ta světová média posluhují? Pěkný důkaz komu a netřeba jiného. A až zase nějaký nácek bude povykovat o demográcii a svobodě slova, vzpomeňte si, jak dopadl Filip Sklenář, vtipný a provokativní kritik nacistických zblitků.

  Filipa Sklenáře tímto prosím o zasílání jeho textů na moji adresu a zároveň mu nabízím svůj soukromý blog k prezentaci jeho literárních děl.

   

   

  —————————————————–

  Viz: http://filip_sklenar.blog.tyden.cz/clanky/3324/svoboda-slova-po-emericku.html

  ———————————————————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 14:48

 • 13 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Ne jen na internetu. I moderátor v mém oblíbeném rádiu měl dnes řeči, že jsem to raději vypnul a ještě se neodvážil to znova zapnout, i když už má dávno po šichtě.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   A o co šlo?

  • Ondřej Wolf Says:

   Židovské a hinduistické spolky v USA píší papeži Benediktu XVI., aby při návštěvě u nás hovořil o situaci Romů, která se blíží apartheidu. Tolik z ČTK.

   No a když zprávu docitoval, začal s vtipnými řečmi o tom, že členové spolků stejně ani nevědí, kde ČR leží, že jestli “takhle” má vypadat apartheid, no uvidíme, uvidíme….
   A že sice nikdy nebyl ani v Rusku, ani v USA, ani JAR, ale…..
   Ne, nebylo to stylisticky napadnutelné. Tón hlasu reprodukovat nejde. Pozadí pak znám ze soukromé korespondence, co jsme na toto téma před časem vedli. Vše podloženo reakce na reakce posluchačů.
   Ondřej
   P.S. Tu zprávu samotnou jsem pak zkoušel dohledávat i jinde, ale nenašel ani na Romea.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Aha, já jsem tu zprávu zaznamenala, tady je: http://www.romea.cz/index.php?id=detail&detail=2007_6659

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   Tak to jsem rád, že aspoň tohle je pravda.
   To ostatní byla (a je) spíš citová a pocitová záležitost. Ale ne o to slabší.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   :-)))) Chvíli jsem nevěděla, jestli se ta poznámka vztahuje k odkazu na zprávu o papežovi nebo k tomu článečku od Filipa Sklenáře. Kouzlo nechtěného. :-)

  • Jirhant Says:

   Otevřev odkazovaný blog Filipa Sklenáře, zůstal jsem jako Lotova žena, (jejíž jméno nám historie nezachovala) opařená sirnými gejzíry z hořící Sodomy. To se hned tak nevidí: Pan mgr. Malý by ihned odkryl podobnost s Leninym o němž na AM nedávno prohlásil, že ho měl jak malej Cikán nohu, zatímco ministryně propaguje svoje krédo - sex před jídlem, sex po jídle. O tempora, o mores! Tak teď už vím, kdo ovládá media.

  • Ondřej Wolf Says:

   K papežovi. :-)))))
   Vás Filipe, zdravím a přeji vše dobré v azylu.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:

   Přátelé,
   Myslím, že přítomnost neřestného šarmu článků našeho přítele Filipa oživí tento blog čestvým pohoršlivým uragánem, Filip je zkrátka klenotem tohoto prostoru. Jeho něžné erotické texty se utkají s nenávistnou ideologií maloměšťáckého nacismu, který nemá ani fantazii, ani odvahu ,,, Po dlouhé době se opravdu dobře bavím.
   Filipe,
   teď mám na pár dní načasované články dopředu, ale Tvé texty zařadím jako autorské články hned v příštím volném termínu. Včetně tohoto půvabného dílka.

  • stanislav Says:

   http://www.signaly.cz/vzkazy/hromadne-vzkazy/hromadny-vzkaz-2/vetsi-pismo.html

   todle je ideální prostor. tam by filipa přijali s tleskotem a jásáním bouřlivě srdečným….

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Ondřej Wolf Says:

   To je dobrý článek. Moc dobrý. Jen je mi líto, že mi nenapadlo dát do Wikipedie ty noviny. Ale stejně jsem bulvár předpokládal. Předkové dnešních Soc . demokratů by se asi velmi podivovali nad mnohým z díla těch současných.
   Rituální vraždy, Protokoly, světová spiknutí- máme jedno takové úsloví: “Podle sebe soudím tebe” Je to spíš výpověď o myšlení a hodnotách “zadavatelů” a také lidech, jejichž svědomí je přímo úměrné výši rabatu.
   Filosofické, theologické a historické úvahy nevynášejí.
   Ondřej

 

Září 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archivy