• Okolo našeho Dobrotivého Tatíčka z Hradu se shromažďují, jak známo, veselí chlapci. Je mezi nimi i zástupce zcela zvláštní větve hominidů, totiž větve, která se jistě, ale naprosto jistě nevyvinula z opice.
  -
  petrhajek
  -
  Našemu štábu se podařilo získat exkluzivní snímek z blízkosti doupěte tohoto živočicha a ejhle: Ten Jenž Nepochází Z Opice je na té opravdu, ale opravdu správné straně. Škoda, že nemohl pomoci Konfederaci před sto čtyřiceti a něco lety. To by Abe Lincoln zcela jistě dostal na frak a my bychom i dnes mohli vlastnit a podle libosti občas zbičovat pár otroků :-))) Dnes zbyla Tomu Jenž Nepochází Z Opice vlajka u chalupy a čest býti prominentním dopisovatelem exkluzivního vlasteneckého periodika Národního odporu:

  Poradce prezidenta Petr Hájek: Začneme vyrábět samolepky?

  Ale dosti humoru. Ten Jenž Nepochází Z Opice má velký cit pro dramatickou metaforu:

  “Je to absurdní tragikomické Havlovo drama, které dopadne jako všechna jeho dramata. To znamená, že o nich básní Česká televize, ale lidé na ně přesto nechodí. Je to další z řady špatných Havlových absurdních dramat. Oni věčně žijí tím, že chtějí dělat nějaké permanentní revoluce a ani už dnes pořádně nevědí za co, proč a proti čemu. Oni jsou již jen zuřiví a bezmocní také z toho, že tam nejsou, že nevládnou. To je starý nekonečný Havlův problém, že sice má v rukou Českou televizi, ale pořád nemůže svoje lidi pořádně dostat k moci jinak než těmito podivnými cestami,”

  To napsal tento pronikavý myslitel a státník poté, co rozvášněný lid pražský ovládl magistrát na protest proti spojenectví dvou mafiánských klanů. Samozřejmě podle světonázoru tohoto lidového politologa chce každý jen vládnout, a když nevládne, tedy zuří. Chápu, že  Ten Jenž Nepochází Z Opice vidí politickou práci právě takto, vždyť má před očima jako vzor Stařičkého Mocnáře, který uvažuje přesně a jedině tímto způsobem: v politice nejde o službu občanům - jde jenom, ale opravdu jenom o moc.

  Myslím, že bratři kočičí pracky by si nyní měli velmi považovat svého pokakaného štěstíčka, neboť jen díky pochybnému pseudohumanismu rozdováděných “havlistů” nebyli vyházeni z oken radnice, jak je v Praze staroslavným zvykem. Obávám se, že opominutí tohoto pradávného a svatého obyčeje se tentokrát Pražanům krutě vymstí. A navíc: bylo by to bývalo nádherně havlovsko absurdně dramatické!
  ———

  Další informace:

  Hájek k zaseknuté Praze: Je to lynč a Havlovo absurdní drama

  Demonstranti obsadili lavice pražského magistrátu, ustavující schůze přerušena

  Hradní partička

  —————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 7:00

 • 4 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Ten, jenž nepochází z opice přece nemůže, ale opravdu nemůže být na roveň s těmi, kdo se svými opičími předky nemají problém. To je přece naprosto jasné. To musí každý pochopit.
   A vzhledem k tomu, že jsem se té odpolední části sejití na Mafiánském náměstí na chvíli také účastnil, mohu odpovědně (pokud opičák může být odpovědný) prohlásit, že ti lidé věděli, proč tam jsou. Ne kvůli revoluci. Spíš mi to přišlo jako shromáždění napříč politickým spektrem, resp. poctivějších voličů všech možných stran proti mafiánům, plichtařům a jiným chytrákům z řad těch samých politických stran.
   Ale to TJNzO nepochopí, protože nepochází z opice.
   8.12. na odborářskou demonstraci také doufám půjdu, ale vezmu si na nohy víc ponožek. Po zkušenosti z Mafiánského náměstí vřele doporučuji.
   Ondřej

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Věra Tydlitátová Says:

   2George:
   On to musel napsat, protože po tom jeho chvástání, kolik si na Hradě vydělává svým umaštěným ptákem, bylo všem jasné. :-)

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy