• opiceakriz

  Tak se jmenuje celá řada dnes již klasických, ale i zcela neopeřených knih, jejichž prospěch je dvojí: jednak naučí čtenáře projít životem jako růžovým sadem (bez trní) a jednak svému autorovi přinesou slušný zisk. Ale není třeba kupovat si tyto brožury, zdarma poskytnu radu, jak to zaonačit, abyste se prosadili nejen na blogu, ale třebas i v politické straně, o hospodě Na růžku ani nemluvě.

   

  Tak zaprvé nesmíte říkat nic příliš nového ani provokativního. Říkejte to, co říká většina. Napíšete-li například, že někteří Romové nekradou, nebo dokonce že jsou mezi nimi slavní lidé, můžete se s oblibou u lidu i s kariérou rovnou rozloučit, je to asi stejné, jako byste … vlastně co? Je to horší než cokoli byste mohli napsat. Nebuďte hloupí. Prostě opakujte to, co říká většina. Opakujte to stále, důrazně a se zápalem, pište to znovu a znovu, nejraději stejnými slovy. Řekne-li vám někdo, že zná inteligentního a slušného Roma, odpovězte, že vám cikáni sežrali psa. Lidé rádi slyší a čtou takové ty obecně známé věci, které si už stejně dávno myslí, neboť napsané působí věrohodně a potvrzují jejich vysokou inteligenci, citlivost k tématu i schopnost řešit problémy Planety. Ono je vlastně jedno, že budete říkat blbosti, je to irelevantní, jak říkají právníci. Rozhodující totiž není význam, ale dojem. A jak známo, panuje všeobecný dojem, že cikáni jedí psy.

   

  Zadruhé: tvařte se, že svými řečni hrozně riskujete postih ze strany Systému. Lidi mají rádi hrdiny. Tedy samozřejmě ne ty opravdové hrdiny, kteří to berou kór vážně, ale takové ty hrdiny instantní, kteří odvážně říkají to, co si myslí a říká skoro každý, nenápadně se ohlížejíce přes rameno s mrknutím: sleduje mě Cenzura a Vláda  a Oni. Rasista je dnes přece hrdina, Systému se jeho řeči nelíbí, teoreticky (pouze teoreticky – v praxi nikdy) by mohl mít potíže, přesto statečně vyjadřuje hlas utištěného trpícího bílého muže. Zatímco bílý muž žije pod bičem politické korektnosti, při troše obratnosti se dají narážkami na opálené spoluobčany získat mnohé volební hlasy a pak je tak snadné působit ve veřejném životě naprosto nezištně ve prospěch ubohých bílých bratří… A dají se z toho našetřit dokonce nějaké ty milióny, kdyby bylo potřeba bojovat za práva bílých mužů ještě v důchodu, že.

   

  Nejen rasismus je však pole úrodné, jste–li mužem, můžete vytěžit další zlatonosnou žílu: apelujte na tradiční hodnoty patriarchální rodiny. Hlasy pánů tvorstva máte jisté a kupodivu i nějaké ty hlasy té hloupější poloviny lidstva, která bohužel má už volební právo, ale i s tím by se v budoucnosti snad dalo něco dělat, dostanete-li to do ruky právě vy. Na co má mít ženská volební právo, sufražetka nevycválaná, když by přece její starostlivý manžel mohl volit sám. Taková ta tradiční rodina, hodně dětí, aby náš jedinečný národ nevyhynul, zákaz rozvodů, majetek jen v rukou muže, buchta pěkně pod dozorem u plotny, no to je přece báječný program. Nejen v politice uspějete, ale i Na růžku získáte nehynoucí obdiv všech kamarádů úpících aktuálně pod pantoflem.

   

  A nejste-li úplně hloupí, vezměte to pěkně zgruntu: spojte oba nápady a rýžujte zlatá zrnka hned dvakrát. Sepište nějakou tu petici, že by jako svět měl být lepší a tak, to je jedno, hlavně to musí být srozumitelné. Ano – svět by měl být lepší, to vám podepíše každý. A pak to dejte podepsat zastáncům patriarchátu a tradiční rodiny a vzápětí nějakým těm rasistům, ať to má pěkně široký záběr. Vůbec neuškodí, když zdůrazníte, že to je české a křesťanské, lidové a … no něco takového, však na něco přijdete. Trocha strašení muslimy nebo židovským spiknutím podle Talmudu jenom prospěje, ale cikáni jsou mnohem vděčnější, tomu rozumí každý. Obnovení trestu smrti je taky docela fajn slib.

   

  Hlavně hodně hlasitě okřikujte každého, kdo se zbaběle drží politické korektnosti, to je neslušné slovo, musíte dát najevo, jak je to odporné. Takový politický korektor vlastně podrývá naši vlast, podporuje sodomii, chce nás zamořit cizími kulty a homosexuálními devianty, dnem i nocí nemyslí na nic jiného než na zkázu evropské civilizace (ale pozor: Evropská unie dobrá není a americký radar taky ne, raději neriskujte průšvih tím, že byste za ně ztratili slovo. To už spíš vtělte do té petice, že jste proti EU a proti Radaru a proti – to je jedno). My jsme tady Češi a Moravani a nikdo nám do toho přece mluvit nebude!

   

  No vidíte. Držte se těchto prostých rad a uvidíte, že za rok budete v parlamentu. A pak už můžete stavět ty šibenice…

  ——————————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 8:00

 • 5 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Persi Says:

   Ten obrázek v úvodu by byl hezkým logem pro Planetuopic :-)

  • Hana Blechová Says:

   Věro, pod kterou stranou kandiduješ? :-))
   Ještě bych navrhla, že je nutné propracovat hospodářský plán na období krize, a přesně a na pět let!
   Jo, Persi, těm by to krásně slušelo, měla by to Věruš asi zpeněžit, tady je toho škoda, ne? :-))

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jo, jo, jenže já nejsem autorkou, našla jsem to na internetu, jak jsou ty obrázky ke stažení bez autorských práv. Je to myslím z Jižní Ameriky a autora neznám.

  • Hana Blechová Says:

   Pak jsi to pěkně našla, i to je umění.

  • cara al sol Says:

   Pokud bych chtěl zničit nějakou politickou stranu, zaměstnal bych u ní Pence jako tiskového mluvčího. Články, jaké píše on, dokonce pro (Rudé) Právo, ve mně vzbuzují sympatie ke všem jeho protivníkům.

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy