• Konzervativní katolíci mají ve svých řadách zřejmě mnoho nešťastných lidí. Protože co jiného než osobní neštěstí, otřesená víra, která moc nefunguje a neustále se musí potvrzovat a utvrzovat, co jiného může křesťana motivovat k tomu, aby na neděli Vzkříšení publikoval hysterický výlev o tom, jak mu Židé zabili Boha?

  297526_277205682320259_255835227790638_855979_99695009_n

  V den, kdy by měl být každý křesťan prodchnut Božím pokojem a láskou, tento člověk se afektovaně vyznává ze své sentimentální ušmudlané maloměšťácké nenávisti. A jako všichni jemu podobní i on nevytváří nic nového a hovoří v dokonalých nesčetněkrát omletých klišé o tom, jak Židé mohou za všechno zlo v historii světa. Co s tím dál, to se už nedovíme, to vyřčeno zatím není, to se šetří na “vhodnější” dobu, dobu kdy už si české stádo zvykne na to, že nenávidět židy/protestanty/barevné/ženy/sousedovy příbuzné/kohokoliv, kdo se zrovna nehodí, je normální a už ani nebude nijak reagovat, když budou ve jménu různých bohovražd a svatých vin pronásledováni, salámovou metodou zbavováni občanských práv a svobody, zavíráni, mučeni, opotřebováváni prací k smrti či rovnou vražděni.

  To je totiž obraz který bychom viděli, kdybychom mohli nahlédnout do krajiny jejich duše. Není to rajská zahrada, či Království nebeské prodchnuté Boží láskou a pokojem. Je to měsíční krajina kde všechno živé neustále umírá, a svým umíráním živí toho, kdo jí vládne. Krajina ve které vládne existenční strach, který je hlavní hybnou silou vší činnosti. Nikoliv láska, ale strach. Koneckonců, je to strach, obavy a nenávist, co z těchto lidí leze a které by kolem sebe rádi šířili. Tak se nechová ten, kdo si přeje něco dobrého.

  Strach maskovaný za řád. Strach maskovaný za vyšší dobro. Jenomže žádné vyšší dobro za ním není, jen ubližování, nenávist, krutost, ničení a utápění se v nekončích sporech, křivdách, mstách, komunikovaných jazykem, kde už nejsou slova a dílčí významy, ale celé fráze, do nekonečna opakované fráze a obraty, opakované s vírou, že čím vícekrát se zopakují, tím pravdivějšími se stanou. Tenhle člověk, co řve a chrchlá nad tím, že mu “oni dali zabít Krista” se sám vyžírá zevnitř. Skutečně tohle od něj Bůh chce? V tom případě to není Bůh o kterém své ŽIDOVSKÉ učedníky učil ŽID Ježíš Kristus, ale nějaká jeho krarikatura, nějaký pokřivený hnus s barokní katolickou patinou Ježíška na křížku.

  Proč naslouchat myšlenkám těchhle nahněvanců? Proč si nechávat vykládat o lásce a dobru od lidí kteří k těmto věcem mají v mnoha ohledech dále než my? Ne, ani náhodou. Nechte si své choré mozky pro sebe a užerte třeba k smrti, když jste takoví slaboši. Ať už je to s vinou Židů jakkoliv, vy o ní rozhodovat nebudete, ale jedině Ježíš Kristus sám, až přijde čas. Ten Ježíš Kristus, kterého vy nepoznáte až přijde a budete mezi prvními, kteří ho znova povlečou na popravčí vrch. Už teď svými žvásty zabíjíte jeho odkaz a odrazujete lidi od víry. Nakonec ho budete chtít zabít zcela. A pak bude více než jasné, kdo tady zabíjí Krista.
  ———
  Převzato s laskavým svolením z autorova BLOGU
  ——————————————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 6:00

 • Comments are closed.

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy