• Ahoj, lidi toulaví 30.05.2010

  poster-01-200x300

  A já jsem si oddechl, protože před větším zlem bylo zvoleno to menší. Je možné, že mýtus o lidu je částečně platný. Nebo jde o shodu okolností, těžko říci, každopádně levice vládnout nebude. Dá se čekat, že na altermediích někdo, pokud možno Ladislav Malý, napíše že to je stejně na nic, protože ta pravá pravice, tedy siegheil-pravice, popřípadě uhlazeněji nastráž-pravice, či alespoň Svobodní, kteří když už nic jiného mají tak trochu nastráž-příchuť, získala od voličů podporu naprosto směšnou.

  Skutečnost, že krajně pravicové subjekty nebyly úspěšné proto, že lidem nemají co nabídnout a působí jako podivíni, násilníci a magoři, vedení pár pragmatiky v naději, že jim z toho něco kápne, bude pochopitelně zazděna tím, že média / sionisté / onen tajemný zlovolný Systém / Ďábel / nějaké další kecy / neumožnily uspět „těm pravým“ kteří přijdou a jednou a provždy „nastolí pevný spravedlivý řád“.

  Činovníci a sympatizanti Dělnické Strany Strany Strany, neboli DSSS svůj velký volební FAIL obrátí ve slavné vítězství, neboť „židobolševici z ČT“ pochopili s kým mají tu čest a obarvili jejich sloupeček (spíš teňoulinký proužek) na volebním grafu hnědě. Ohnědili tedy něco, co je po právu hnědé.

  Zisk 1,14% se při volební účasti zhruba 63% oprávněných voličů rovná asi 70560 hlasů, což dohromady dává celkem slušné malé město. Kdyby se všichni voliči shromáždili a takové městečko, náckovský skanzen, dle idejí národního socialismu vytvořili, možná by masy lidu, okouzleny tím jak jim to krásně funguje, tuto stranu houfně volili.

  Skutečnost je ovšem taková, že vzhledem k vytyčeným cílům nejde o nic jiného než o naprosté selhání – Tomáš Vandas své straně poté, co byla poprvé před soudem, přímo po vynesení rozsudku v Brně prorokoval narůstající podporu a volební vítězství. Buď to byly prázdné kecy, nebo je více fanatikem a méně pragmatikem, než jsem si myslel, protože tato strana volby ani nevyhrála, ani se do sněmovny nedostala, ba ani nedosáhla zisku 3% a tím nároku na několikamilionový příspěvěk od státu, a co víc, nedosáhla ani 1,5%, které by jí zajistilo příspěvek za získané hlasy, kteréžto finance považuji za skutečný cíl DSSS v těchto volbách. Podpora této strany po letmém vzryvu okolo událostí v Janově naopak upadla. Autonomní nacionalisté vydali po soudním zákazu prohlášení, že s touto stranou nebudou spolupracovat (sice s ní nikdy nespolupracovali, protože neexistujou, ale tak už to u těchhle lidí chodí – lži a zase jenom lži následované opakovaným chytáním se do vlastních pastí – od naší současné politické reprezentace k nerozeznání!!!).

  Takže nevím, který z těchto neúspěchů bude nazván vítězstvím, ale předpokládám, že cosi o úžasném úspěchu povídat budou. Pravděpodobně si postěžují na zmanipulované volební výsledky. Posluhovači zlovolného Systému jim neumožnili dosáhnout na tu trochu peněz, které z toho všeho mohly kápnout. Těmi posluhovači budou myšleni zřejmě všichni ti, kteří nedali hlas jim ale Svobodným, protože narozdíl od ostatních voličů, kteří jsou jen slepými ovcemi, tito dosáhli určitého stupně „prozření“ a jejich volba tedy není ničím jiným než zradou rasy, národa, vlasti a jejích posledních hrdinných hnědých obránců.

  „Pronárodní síly“ neselhávají, jsou totiž ve stavu permanentního selhání, takže každý drobeček, který shrábnou pod sebe je bez ohledu na svůj význam grandiózním a legendárním úspěchem.

  A my ostatní židobolševici, sionisté, zednáři a slepé ovce? My můžeme být rádi, že se snad podaří dát dohromady nějakou stabilní vládní koalici, která nás – možná, MOŽNÁ – svou prací překvapí podobně příjemně, jako mě překvapil výsledek těchto sněmovních voleb, a místo větších zel bude volit ta menší.
  ————–
  Převzato z autorova BLOGU
  —————————–

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 9:19

 • Comments are closed.

 

Květen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archivy