• Satirický web Zakázaná pravda je zdejším čtenářům již známý díky převratnému objevu, že vzduch vyrábějí tajemní světovládní spiklenci v továrnách a potrubím ho vypouštějí na povrch. Neznámý autor se však se svým sympaticky drsným humorem zamýšlí i nad mimozemským životem a nad dalším spiknutím židozednářské NASA.

  Na Marsu žije inteligentní humanoidní civilizace, tedy bydlí pod povrchem planety a občas tihle marťánci vylézají i ven, což nám samozřejmě Američani tají. Jednoho marťanského chlapíka dokonce vyfotografovali. Ostatní prckové jsou ve svých městech pod zemí, tenhle si asi právě vyšel na houby a neopatrně se ukázal na kameru. Kdysi tihle lidičkové vybudovali pyramidy a Tvář na Marsu, teď mají nějaké ekologické problémy, i když asi to bude jinak, protože každý ví, že ekologie je židozednářský a havlistický vynález, a jejich planeta je červená, nikoliv zelená. Nyní již dejme slovo (opět neredigované, nezkreslené a necenzurované) neznámému mystifikátorovi:

  mars1

  “Toto jsou snímky, které pořídila na planetě Mars přímo automatická  vesmírná sonda vyslaná  “NASOU”. Je na nich zcela  zřetelně vidět, že se po povrchu Planety Mars pohybovala v té době  humanoidní mimozmská bytost. Je velmi pravděpodobné, že  tato bytost není na povrchu Planety Marsu sama, ale že se jedná o  inteligentní civilizaci,  což zcela jasně dokazuje i to, že tato civilizace vybudovala už před tisíci let na Plantě Marsu  celé pyramidové město a také obrovskou tvář na  Marsu (Něco jako sfinga v Egyptě).

  V současnosti je velmi pravděpodobné, že vzhledem k povětrnostním podmínkám a počasí na Planetě Marsu žije celé její obyvatelstvo v podzemních městech a pouze občas se vydají na povrch. to dokazuje také to, že na ostatních snímcích nejsou vidět žádná tato města, která se nyní nacházjí pod povrchem.

  “NASA” tak opět jenom slouží nějakým vyším záměrům, které mají utajit existenci tohoto inteligentního života na Plantě Marsu, nenechme se navádět jako loutky! Máme svoji hlavu, tak ji používejme! Důkazy o existenci života na Marsu jsou nespochybnitelné! Nebudeme nadále poslouchat vaše lži!”

  tvar

  Škoda že soudruh kancléř mesiáš Hájek tyhle úžasné objevy nezapracoval do svého odhalování pozadí. Jeho nejnovější dívčí románek s apartní obálkou v módní kombinaci schwarz-weiss-rot by mohl mít prima ilustrace. Bylo by aspoň na co koukat.

  ———————————

  Důkaz že existuje humanoidní život na Marsu

  ———————————————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 5:00

 • 7 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ondřej Wolf Says:

   Ta bytost tam sedí jako Mořská panna na pouťovém předvádění. Jestli si ji tam ta NASA nedovezla společně s průzkumnou sondou?
   Ondřej

  • Alfy Roman Says:

   Ta panna je nafukovací a má vábit Marťany na sexuální hrátky :-D

  • Moe Says:

   Can you see anything peculiar about these pictures? Each one has a “hidden object”. The first picture shows Mars’ surface where there is a protrusion of rock that is commonly mistaken for a man or alien. The next is a wrinkly pillow case, yet some people see a frowning face amongst the wrinkles. The last picture is of a spotted horse. If you focus on the hind-end of the horse you can make out a wolf in the spots.
   What is this phenomenon and why does it occur? This is called pareidolia, seeing meaningful images and connections in visual stimuli that are not actually there. This phenomenon is the brain “tricking” us into believing something. Our brain works by creating a whole image out of the parts of information it receives from the eye. In cases with pareidolia, our brain creates a whole image where one does not actually exist. It’s like our brain is an overachiever in making connections.
   This odd occurance is surprisingly common. Almost every one of us, if not all of us has had an experience like this happen to us. I remember one day at the park when I was about 10 years old. I was swinging and watching the clouds and I remember seeing one cloud shift to show a face that looked exactly like my dad. A different cloud did the same but looked exactly like my mom. I am sure my parents faces weren’t up in the sky for all to see, but some people believe occurences like this prove ESP and supernatural forces. That is an extraordinary claim that cannot be backed up with evidence.
   Overall, this shows how important scientific evidence is and how closely-related it is to our everyday life.

   http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000142aa00048b0c029a0384&idx=5&filename=Alien on Mars-thumb-650×556-93628.jpg
   -
   http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000142aa00048b0c029a0384&idx=6&filename=pillowface-thumb-600×471-93631.jpg
   -
   http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=0000000142aa00048b0c029a0384&idx=7&filename=wolfhorse-thumb-625×468-93632.jpg

  • Věra Tydlitátová Says:

   Ano, tyhle zrakové klamy jsou známé a dost zajímavé ( i když u Vámi uvedených obrázků mám podezření, že jde o úpravy ve fotoshopu :-) ). Dobrý je ale způsob, jakým je komentuje neznámý autor stránek Zakázaná pravda. Na rozdíl od Bartoše a Hájka mají jeho konspirativní konstrukce vtip, fantazii a humor. Nevyloučila bych, že je to někdo z Hradní partičky.

  • Moe Says:

   Pani Vero, nejsem si zcela jist zda ten “neznamy publicista” je sprymar a vsechno je jen jako ‘Joke’ absurdnich povidek.
   Kdysi mi znami vypraveli nejakou povidku o Micurinovi a jeho jablku, a pak take o Krave jmenem “Poslusnica” ktera pry davala 100 litru mleka denne. Myslim ze to tenkrat potvrdil pan Chruscev, kdyz na navsteve moji zeme rekl ze kukurice v USSR je 5x vetsi nez ve state Kansas.
   Taky jsme si tenkrat rikali ze ti Soveti maji smysl pro humor.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Je to záhada, také mě to napadlo. Ale takhle hloupý snad nikdo ani nemůže být. U Hájka je jasné, že se dělá zajímavým a že to píše na kšeft, ale tenhle podivín ze svého blogu přece nic nemá. Ale máte pravdu, že pro lidi jako jsme my, je někdy opravdu těžké uvěřit, že takové hlubiny lidské blbosti jsou reálné a že to možná ani není vtip.

  • Peter Wagner Says:

   Ptate se kdo je autor toho webu? Ja myslim ze je to P. Hajek nebo A.Bartos. Paranoicke bludy a fasismus to nasvedcuji.

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy