• Pro pana Bátoru je nepochopitelné, že je pro některé lidi nebezpečím pro společnost, a vůbec se mu nedivím.

  batora

  Pro pana Bátoru je totiž normální udržovat úzké kontakty s existencemi typu Petra Kalinovského. Kalinovský je mluvčím nacistického Národního odporu. Národní odpor má ve svém programu zničení demokratického systému a nastolení národního socialismu, přičemž vzorem Národního odporu je Adolf Hitler a NSDAP. Stačí si prolistovat pouze několik stránek na webu Národního odporu a normální člověk okamžitě pochopí, s kým má tu čest. Avšak pan Bátora zřejmě neumí číst. Anebo je všechno jinak - panu Bátorovi to prostě nevadí a nechápe, proč mu někdo spolupráci s tímto společenským odpadem vyčítá. O hnutí DOST tvrdí, že má před sebou - cituji: “důležité a těžké ” úkoly.

  A zase jsme u toho. Pan Bátora pokládá DOST za cosi vyjímečného. Jaká je ale skutečnost a kdo vlastně tvoří páteř DOSTu? Opět se stačí podívat a za několik minut má normální člověk jasno. V DOSTu je například Jan Skácel, bývalý člen vedení Národní strany, který s předáky Národního odporu mnohokrát kráčel v čele jejich demonstrací a velmi úzce s nimi mnoho let spolupracuje. Členem DOSTu je například Ladislav Malý - tento člověk, známý klerofašista otevřeně nenávidí demokracii a na svojí facebookové zdi před časem napsal, že je v Česku potřeba obnovit Protektorát Čechy a Morava. Další člen DOSTu František Červenka je známý především mezi středočeskými neonacisty jako náboženský fanatik, který se netají svými úzkými kontakty na polské a ruské fašisty. A takto bychoch mohli pokračovat ještě dlouho. Pan Bátora se ovšem diví. Ano diví se tomu, že většina slušných lidí fašisty a fašismus odmítá.
  ————————-

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 6:00

 • 3 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • Ladislav Bátora Says:

   Pane Malachu,
   svým příspěvkem jste mě ubezpečil, že jste čítankový český blázen, jakých se v historii vašeho národa vyskytly stovky a stovky. Akorát že po dlouhá staletí jste neměli k volné dispozici internet, tak o vás věděli jen ve vaší ulici…
   Z čeho jste proboha dovodil, že udržuji ÚZKÝ KONTAKT s panem Kalinovským? V životě jsem s oním člověkem nehovořil. To není alibismus, to je konstatování prostého faktu, rozumíte? Teprve letos v létě jsem se z televize dozvěděl, že jsem jej před mnoha lety zřejmě viděl na nějaké jeho přednášce. Takže opakuji: Jste standardní český blázen. Nebo jste dobře placený lokaj. To by ještě bylo dobré…
   A moc pochybuji, že zrovna vy odmítáte fašismus. Jste totiž příkladem velmi, ale opravdu velmi neslušného člověka. A fašista není ten, koho fašistou nazvete vy či paní Tydlitátová, nýbrž ten, kdo se jako fašista chová, kdo jako fašista hovoří. A to jste přesně vy. A je vás takových bohužel v českém národě mnoho. A jste svou nenávistí a prolhaností nebezpeční nejen pro Čechy, ale pro nás všechny a pro demokracii vůbec.
   Doufám, že to chápete…

  • Moe Says:

   Cloveku by se nemelo krivdit, vzdyt to treba mysli dobre. Na coz jsem dostal odpoved:
   “Ladislav Batora, zalozeno 29-06-78, kryci jmeno “Lada”, narozen 17-03-52,svazek II-5-1. Pan Batora asi nevi proc byl veden ve svazcich spolupracovniku s STB, ale je to asi proto ze ho sledovali jako odpurce rezimu a bojovnika za svobodu demokracie. Otazka zbyva, proc by ale mel kryci jmeno?”
   Je to snad nekdo jiny?

  • Věra Tydlitátová Says:

   2Moe:
   Nevím, jak to je, také jsem četla různé spekulace. Ale myslím, že z toho záznamu se moc nepozná, navíc rozhodující je, co takový člověk opravdu dělal a jestli někoho opravdu udával a jestli někomu ublížil. Na udavačství ani nemusel mít papír a naopak plno zaháčkovaných lidí nakonec neřeklo nic důležitého. Tím je nechci omlouvat, ale v tomto případě mě víc zajímá současný charakter toho pána. Samotné krycí jméno asi nic neznamená, myslím, že ho měly i sledované osoby.

 

Listopad 2018
P Ú S Č P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archivy