• Komitét pro udělování Bludných balvanů při Českém klubu skeptiků SISYFOS
  oznamuje, že v kategorii družstev za rok 2011 získává
  bronzový Bludný balvan

  bb

  Adam B. Bartoš a tým serveru Freeglobe.cz

  za odhalování pravdy o spiknutích, zvláště pak demaskování systému HAARP

  Ilumináti, zednáři, bilderbergové, FBI, CIA nebo Mossad se můžou snažit své ďábelské rejdy utajovat sebevíc, ale marně. Stateční investigativci z řad českých konspiračních teoretiků v čele s našim laureátem Adamem B. Bartošem jejich činy vždycky odhalí a české veřejnosti sdělí na webu Freeglobe.cz.

  Tito stateční chlapíci odhalují plány mocných bezskrupulózních světovládců a sdělují je v celé své nahotě světu. Díky nim víme, že zpěvačka Lucie Vondráčková je ovládána ilumináty, což odhalili tím, že ve svých videoklipech používá tajná iluminátská gesta, že astrolog Antonín Baudyš bojující proti různým spiklencům je ve skutečnosti dvojitý agent pracující pro svobodné zednáře, že na nás temní spiklenci dennodenně ze vzduchu rozprašují baryum, tedy odhalení tzv. chemtrails nad naším územím, nebo že mocní spiklenci plánovali atomový výbuch v Berlíně během mistrovství světa v ženském fotbale 26. 6. 2011, což vůdčí postava našich laureátů Adam B. Bartoš mimo jiné odhalil díky 461. epizodě seriálu Simpsonovi. Citujme pasáž z jeho investigativního článku: „Podobné triky s čísly a hodinovými ručičkami zastavenými na konkrétních číslicích najdeme ve 461. epizodě seriálu Simpsonovi, který pojednává shodou okolností o atomovém výbuchu a shodou okolností odkazuje místy až neuvěřitelně přesně na berlínský stadion.“ A ještě jeho závěr slavného článku: „A až uslyšíme prezidenta Obamu, kterak říká, že se nyní všichni svobodní lidé na zemi cítí být Berlíňany a že i on sám je v tuto pohnutou chvíli Berlíňanem, pak vězme, že je apokalypsa za dveřmi, protože velký teroristický útok v Berlíně bude jen předehrou k něčemu mnohem horšímu.“

  Jsme přesvědčeni, že jenom varování našich laureátů tomuto chystanému strašnému teroristickému činu zabránilo.

  Konspirační teoretici z Freeglobe.cz světu odhalují i děsivou pravdu o systému HAARP, tedy High Frequency Active Auroral Research Program (Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum), což je výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září. Tedy to tvrdí jenom americká vláda. Ve skutečnosti je HAARP „součást nejmodernějšího amerického zbrojního systému několika posledních desetiletí. Systému, který dokáže sestřelit letadlo, stejně jako probudit k životu vulkán či způsobit tsunami. Zbraň, která jde za hranici chápání a mění naše zažité představy o tom, jak se vedou soudobé války. Zbraň, u které bychom si raději přáli, aby byla skutečně jen fámou. Zbraň, která je ale bohužel realitou už od šedesátých let, kdy se na jejím vývoji začalo pracovat.“

  Adam B. Bartoš píše: „Měli bychom se na události kolem sebe dívat z určité perspektivy, v kontextu, sledovat, co jim předcházelo a jaké události budou následovat. Měli bychom sledovat ekonomické souvislosti, porovnat, jak se Japonsko vůči Wall Streetu chovalo před zemětřesením, s tím, jak se možná bude chovat nyní. Měli bychom se ptát, komu prospělo zemětřesení na Haiti, měli bychom hledat odpověď na otázku, kdo těžil z obřích požárů a zničené úrody obilí v Rusku… Žijeme tedy v posledních dnech? Nevím. Stejně tak nevím, za kolik ze zmíněných katastrof (tedy za rok 2010 pozn. Sisyfos) může HAARP. Přesto je zajímavé sledovat, které země se otřásají. Kromě těch, které leží v seizmicky citlivých oblastech, jde také o země, které jsou buď vazaly Spojených států nebo jsou s nimi ve vyloženě nepřátelském poměru.“

  Budiž vám Adame B. Bartoši a investigativcům z Freeglobe.cz bronzový Bludný balvan motivací k dalším bojům za pravdu pravdoucí
  ———————————–
  Zdroj: Sisyfos
  ——————————————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 6:00

 • 13 Responses

  WP_Modern_Notepad
  • KMirjam Says:

   Když jsem to četla, upřimně jsem to panu Bartošovi ze srdce přála. Nejen prezidentské ocenění, ale i takovéto si jistě při svých schopnostech zaslouží. Jedno lepší, než druhé. Gratulace! :)))

  • Věra Tydlitátová Says:

   To je pravda, já si ale přece jen myslím, že pan Bartoš ještě zdaleka není tak významnou osobností, aby si zasloužil pozornost Jiřího Grygara. Znala jsem trafikantku, měla papíry na hlavu, ta denně popsala tři bloky A4 podle “diktátu z vesmírné dimenze” - ta by si to zasloužila rozhodně více, už jenom za tu námahu. Ale třebas to pana Bartoše povzbudí k ještě lepším odhalovacím výkonům.

  • karel matoušek Says:

   Jen díky malému A. Breivikovi B. jsme ještě NAŽIVU. Jinak už by nás ‘ztornovali’, jak psal ABB v Prvníchzpávách.

  • Moe Says:

   Tak jsem se uz dlouho nezasmal. Ono je prvniho Aprila, a tak jsem to vzal jako zert.
   Posleze jsem se podival na ten “Free Globe” a prestal jsem se smat. Oni tam opravdu jsou lide kteri vazne diskutuji o tom ze v USA zakazali lidem pestovat zeleninu na zahradce a ze budou obarvovat vodu z vodovodu aby lidi museli pir lahvovou.
   Ze pry to nejaka Associace uz naridila.
   Tak mi doslo ze tam mate tupce, kteri nemaji nejmensi poneti kde najit pravdu a jdou z neznalosti jako stado ovci, a nebo “Lemmings”.
   Fakt je ze voda v lahvi se uz nesmi prodavat na skolach od predskolni do universitni. Associace je klub asi jako u Vas Baracniku a nebo Holicu a kaderniku, a clovek dostane odlehceni dani kdyz si pestuje na zahradce zeleninu. Boze muj, kam ten narod dospel!

  • Věra Tydlitátová Says:
  • Fr.Řeka Says:

   Tohle mě fakt pobavilo. Abych to parafrázoval: “Nevím, co to HAARP je, kde se nachází, nemám tušení jak by mohla fungovat, když současná věda nedokáže zemětřesení ani předpovědět, natožpak uměle vytvořit, nevím která zemětřesení byla přirozená a která uměle vyvolaná, ale mám absolutně jasno v tom, že taková zbraň existuje a je v provozu.”
   To mě dovedlo ke dvěma závěrům. a) ten člověk je pokrytec, co se dobře baví psaním těchhle hovadin a asi mu to hodí nějakou tu kačku na obživu. b) ten člověk je blázen, co těmhle řečem fakt věří. protože v případě jeho argumentace by tomu fakt věřil jenom blázen. A jenom blázen věří pevně a neochvějně a nikdy neustoupí, i když je objekt jeho víry nesmyslný.

   Co je ovšem na celé věci k pláči, je skutečnost, že naše lidi zaujme NIKOLIV seriózní vědecká práce vykoupená mnohaletým výzkumem, usilováním, a soustavnou mravenčí prací, ale stupidní pamflety sepsané na základě pouhých doměnek několika paranoidních mozků.

   Když jsem se včera s kamarádem bavil, co dneska běžně v kultuře dokáže zaujmout nebo šokovat, s přihlédnutím k současnému českému člověku, nakonec jsme dospěli k závěru, že to není ani náročnost výkonu, ani pečlivost provedení, ani dobrá promyšlenost a vyváženost díla. Tyhle věci samozřejmě získají pozornost těch několika málo lidí, kteří je právě hledají. Ale u většinu našich lidí v prvé řadě zaujme stupidita. Když uděláte něco dostatečně pitomého a ubohého, všichni se o tom dozví a všichni o tom nějaký čas budou mluvit. Stupidita, hlupáctví, to je to, co táhne českého člověka. Proto ta paní čte ráno v autobuse Blesk a ne třeba Pýchu a předsudek.

   A pakliže platí předpoklad a), který jsem uvedl výše, pak lidé jako Adam Bartoš záměrně pracují s tímto jevem, aby se zviditelnili. V podstatě dělají to samé co Hitler, než se dostal k moci. Emoce a stupidita. Při vhodných podmínkách je to zaručená kombinace.

  • Věra Tydlitátová Says:

   Jo, jo, dobře shrnuto. A ještě zloba a nenávist.

  • Moe Says:

   Pane Reka, dobre napsane, ale nemyslim ze p.Bartos je stupidni. Naopak, je inteligentni clovek kteremu se zde rika “DEMAGOG” definovan:

   “Demagog je ten, kdo káze doktriny o kterych ví, že jsou nepravdivé, lidem o kterych ví, že jsou idioti.”

   H. L. Mencken

  • Fr.Řeka Says:

   Moe: stupidita nesouvisí s mírou inteligence jakéhokoliv druhu. Mluvím o stupiditě v tom smyslu, jak ji definuje František Koukolík, tedy jako nerespektování zpětné vazby mezi konajícím jedincem a jeho okolím. pokud tuto zpětnou vazbu člověk nerespektuje a nepřizpůsobuje jí svoje jednání, jeho chování je stupidní, i když je to jinak inteligentní člověk.

  • Moe Says:

   P.Reko, ja to videl jen v tom smyslu ze normalni clovek by na takove stupidni hovadiny sam neprisel, tak ten Bartos musi mit nejake zvlastni nadani.

  • Věra Tydlitátová Says:

   :-) Ten nýmand snad za takovou psychologickou analýzu ani nestojí. On to dělá samozřejmě proto, protože je za to placený. Je to normální psychopat.

  • Miroslav Tomášek jr. Says:

   Asi před rokem mi říkal jeden slovenský nacionalista, že všichni Češi jsou ve skutečnosti tajní Židi. - takže na tom s tím JAK asi něco bude! :-) Přeju Vám krísné a požehnané svátky!

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy