• prase3

  -


  Na blbost by měl být zbrojní pas. Blbost není vlastnost vrozená, nesouvisí s IQ a jinými měřitelnými faktory. Blbost je dobrovolný stav ducha. Vědomé se ponoření do sladkých hlubin ignorance.
  -
  Blbost začíná u bezduchého aplikování pravidel, která jsou sice sama o sobě nesmyslná, ale při zdravém rozumu by byla ještě neškodná. Spojením nesmyslnosti pravidel s intelektuální leností a s etickým nihilismem blbů vzniká prudký jed. Blbost je alibismus, skrývání se za zákony a normy, aby bylo možné přečůrat bližního nebo se vyhnout odpovědnosti bez ohledu na dlouhodobé následky. Blbost je ukradená pětikoruna bez ohledu na ztrátu kreditu. Blbost je pečlivé pěstování malosti, vyčůranosti, závisti a zloby. Blbost je povyk v anonymitě internetových diskusí v bláhové naději, že nějaká anonymita existuje. Blbost je podraz a poťouchlé potěšení z podrazu bez reflexe toho, že zítra se všechno v jiné podobě vrátí jak bumerang.

  -
  Blbost se sentimentálně rozplývá nad celebritami, blbost deleguje důvěru kamsi nahoru a přísahá na „kámoše“, kteří jsou jejími vyznavači, uctívači blbosti. Blbost je útočný fanatismus, teplíčko a smrádek vlastní pravdy, vlastního národa, strany, církve, spolku, rasy, firmy… Blbost je přesvědčení o vlastní výjimečnosti, o mimořádných právech a o právu na sprostotu, lež, pomluvu, krádež. Blbost je pýcha na úspěch, peníze, značkové zboží, na to být trendy, na souhlasné říhání kamaraden. Blbost je nemoc, někdy i infekční, často smrtelná.

  -
  Blbost se provaluje a rozvaluje na každém kroku a otravuje vzduch více než průmyslové zplodiny. Blbost se nafukuje jak ropucha a hlásá svá moudra. Nechápe velikost a neuznává vizi. Blbost odsuzuje všechno čisté, každou dobrou myšlenku, blbost všude hledá škleb, zisk a usiluje o výsměch. Blbost se ptá, kolik že za to máme peněz? Blbost nenávidí humor a ironii, ale miluje šikanu. Nakopnutí do zadku, říhnutí, plivanec - to je pro blbost ta pravá zábava. Blbost je často oslavována a medializována, blbosti jsou plné ulice. Blbost smrdí na sto honů a hraje duhovými barvami ropné skvrny. Zdravím vás, blbci, kteří mi píšete nejapné dopisy a dementní komentáře pod články, myslíte, že sprostá slova jsou zárukou vaší pravdy? Myslíte, že vyhrožování změní moje myšlení nebo to, co dělám? V tom případě jste ještě větší blbci, než jsme doufali…
  ————

  Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

  Posted by Věra Tydlitátová @ 12:00

 • One Response

  WP_Modern_Notepad

 

Březen 2019
P Ú S Č P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archivy